Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Megtörtént a földönkívüli...

Megtörtént a földönkívüli lelepleződés? A wikileaks tényleg valódi dokumentumokat szivárogtat ki? Clinton-ról is írtak valamit és botrány lett.

Figyelt kérdés
[link]
2016. nov. 4. 15:19
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
36%

A forrása hitelességét mindig annak kell igazolnia, aki valamit publikál, vagy feltölt az internetre valamilyen információt. A wikileakrsől az indulása után kialakult az a nézet, hogy mindaz, ami megjelenik rajta, megkérdőjelezhetetlenül hiteles. Most már bizonyíték nélkül elhiszik az emberek bármiről, ami oda felkerül, hogy teljesen hiteles információ. Erre vagy te is egy jó példa.

Kezdetben lehet, hogy csak hiteles, kiszivárogtatott információkat osztott meg a wikileaks, de jelenleg már erre nem lehet mérget venni.

2016. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
42%
El vagy ám tévelyedve rendesen. Ismered a wikileaks hátterét, történetét, a létrehozók sorsát? Szerinted kellene érdekelje őket, hogy gipsz jakabka magyarföldön hitelesnek tartja e a munkájukat? Komolyan azt hiszed magadról, hogy tényező vagy ezeknek a mondhatni életüket rááldozó embereknek??? Szerintem ébredj föl, nem kell nekik neked vagy nekem semmit bizonyítani. Egyéni szocproblémánk, ha azt választjuk nem hisszük el, mert a bizonyítás az mindig azé aki blalalalalalala....haha.
2016. nov. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Szerintem a wikileaks alapítójának nem érné meg hamis dokumentumokat felrakni.

Így is az életével játszik!


Csak azért felrakna valami hamisítványt hogy átverje az embereket?Akkor onnantól kezdve az oldal elveszti a hitelességét.

2016. nov. 5. 17:13
 14/31 anonim ***** válasza:
49%
A wikileaks olyan érdekeket sért, amiknek, akiknek a leleplezés egy csettintésbe telt volna. És ők mégsem a bizonyítást várják mint jakabka, hanem égre földre üldözik a wikit, mert kellemetlen információkat hoznak napvilágra. De jakabka a bizonyítás tézisén pörög, ez jó tényleg :D
2016. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ha egy kamu jelentéktelen oldal hogyan volt képes egy amerikai elnökjelöltet a kampanya vége felé így lejáratni? Miért lett ekkora hír?

Mondhatták volna azt is hogy "Milyen wiki? Ki az?"


Az ufo fan:


[link]

2016. nov. 5. 17:37
 16/31 anonim ***** válasza:
32%
Igen, ideje lenne szólni az amerikai kormánynak is, hogy nem kéne ennyire aggódniuk, hisz a bizonyítás szabályainak megfelelően nincs itt semmi látnivaló. Hogy mégis mit izgulnak annyira? Meg ez az Assange hülyegyerek sem ismeri a bizonyítás alaptételét, hisz akkor nem dekkolna egy helyen rabságban örök életére. A hülyék.
2016. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
22%

Ez vicces. Gipsz Jakabka, mondja nekem egy niemand, bigott ufo hívő.

Ezt írtam: "Kezdetben lehet, hogy csak hiteles, kiszivárogtatott információkat osztott meg a wikileaks, de jelenleg már erre nem lehet mérget venni."

Segtek neked értelmezni, mert úgy látom, hogy egyedül nem megy. Ezzel nem állítottam olyat, hogy minden hamis, ami a wikileaks oldalán megtalálható. Csak azt, hogy lehet közöttük olyan, ami nem hiteles.

Tipikusan a megkérdőjelezhetők közé sorolnám az UFO leveleket. Ha valódiak is, biztos vagyok abban, hogy nem a gmail levelezőjén, és egy direkt a kormányzatihoz hasonló nevűre létrehozott email szolgáltatón keresztül fognak megtárgyalni egy ilyen horderejű ügyet. Nekem ufo hívők levelezésének tűnik.

A Clinton levelek nem érdekelnek.

De a hozzád hasonló elvakult holdkósosok csak azt veszik észre, hogy uram bocsá' valaki belegázolt a kis elvarázsolt világukba. Azt nem, hogy ezt azért tehette, mert gondolkozik is. Neked sértődötten egész pályás letámadást kell indítanod.

Engedtessék már meg nekem, hogy eldönthessem, hogy minek hiszek és minek nem. Te is abban hiszel, amiben akarsz. Én csak leírtam a véleményemet, és hogy számomra mi hiányzik ahhoz, hogy valamit elhigyjek.

Olvastam Assagne-ről. A róla szoló híreket is olvastam. Láttam az egyik róla készült filmet. Mindezek számomra azt sugallják, hogy ő maga sem a korrektség mintapéldánya.

2016. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
27%
Igen, reméljük, hogy a hamisított anyagokban érintettek is végre már felszólalnak az anyagok hamisságát leleplezve ezzel. Nem tudni eddig is miért nem tették meg, ez kész rejtély, hisz zengeni kellene a világsajtónak tőle, azt gondolhatná egy értelmes ember, de biztosan megmondod majd miért nem történik a hamis, hazug, wikileaks kreálmány ellenére. Szólhatnál nekik is, hogy mire jöttél rá Assange-zsal kapcsolatban :D
2016. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
30%

Látom, töröltetted az előző válaszomat.


Nem sajnálom a fáradtságot és leírom mégegyszer. Elismétlem, hogy nem az egész wikileaks hitelességét kérdőjeleztem meg. lehet, hogy a wikileaks nagy része hiteles, de biztos, hogy vannak nem hiteles anyagok is feltöltve. A saját életembe le merem ezt fogadni, olyannyira biztos vagyok ebben. Te mered a te álláspontodat? Ugyanis bármi kikerülhet a wikileaks oldalára, ha az hihető minőségben készült, érdekes és meghökkentő, a világ elé tárandó anyagnak látszik.


De hiába magyarázok annak, aki azt az alapvető érvelési hibát használja fel, hogy figyelmen kívül hagyja mindazt, ami az ő szempontjából hátrányos lehet, és kiemeli, s ezzel felnagyítja azokat a részleteket, amelyekben szerinte a vitapartnere téved. Ez nem tisztességes hozzáállás, itt be is fejezem a vitatkozást, mert inkorrekt féllel nem vitázok.


Már előre leírtam, hogy ez lesz a vége, mert aki elvakultan hisz valamiben, az az utolsó lehelletéig védeni fogja. Ezt igazolod folyamatosan.

Tudom, hogy most ez ugyanaz a szituáció, amikor valaki bemegy egy templomba és tesz egy olyan kijelentést, hogy Isten nem létezik. Ha ezt még tetézi is azzal, hogy bizonyítékot is kér Isten létére, akkor a hívők valósággal szétszedik, de minimum nagyon csúnyán néznek rá, vagy megmondják neki, hogy inkább bizonyítsd be te, hogy nem létezik, és különbenis ott a Biblia, amit biztos, hogy Isten diktált le.


Az utolsó válaszodra még leírok valamit.

A NASA, ha észrevetted volna, már régóta nem reagál azokra az összeesküvés elméletekre, amelyekbe belekeverik. Azért, mert ha cáfolna, akkor az elvakult hívők szerint ez azt jelentené, hogy tagad, és minden igaz, amit kitaláltak. Erre már voltak példák és ezért döntöttek úgy, hogy többé nem nyilatkoznak ilyen ügyekben.

2016. nov. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
8%
Ez az ostábla 61 IQ-jú még mindig erősködik hogy igaza van? :o)
2016. nov. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!