Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit csinaljak hogy elraboljana...

Mit csinaljak hogy elraboljanak az űrlények?

Figyelt kérdés
Azt szeretném hogy raboljanak el az űrlények,szeretném hogy vizsgalatokat vegezzenek rajtam,mit csinaljak

2017. jan. 22. 20:34
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Egyszer gyerekkoromban almodtam de ugy fent voltam de megis almodtal fel akartam ebreni de nem tudtam csak par perc utan ez miert volt?

Es az asztralis utazasrol valaki tudna irni hogyan kell csinalni

2017. jan. 22. 21:37
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Derítszd ki hát !


•Nincs kiesett idő amire nem emlékszel ?

•Vannak rajtad műtéti vágások ami nem emberi irvosi beavatkozás során kerűltek rád ?

•Túszúrás nyomok ?

•Hozád tartozó vérszerinti rokonod aki ezeket nutatja vagy álítja elvitték ?

•Vannak a' testedben idegen inplantátumok ,miket idegek hálóznak be ?

2017. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
*Derítsd ki hát !
2017. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Nincs idokiesesem vagy nem vettem eszre mutet nincs qes bennem sincs semmi

Van egy rokonom aki latot egyszer egy urleny urhajot UFO t de nem raboltak el vagy nem mondta

2017. jan. 22. 21:44
 15/33 A kérdező kommentje:
Az idegen inplantumokat hogy kene elkepzelnem?
2017. jan. 22. 21:45
 16/33 anonim ***** válasza:
92%

Egy kis mütyúr sz_ar nincs benne drót ,anyaguk nagy részét vas és nikkel olyan arányú ötvözete alkotta, ami meteorokra jellemző, emellett az ötvözetük kis mennyiségben tartalmazott még ruténiumot, irídiumot, ozmiumot, hafniumot, ittriumot, réniumot, nióbiumot, cériumot, neodímiumot, szamáriumot, gadolíniumot, diszpróziumot, prazeodímiumot, európiumot, rubídiumot, tóriumot, és uránt (ennek a 238-as izotópját ) .

Körűlbelűl ennyi lenne ... Ez ilyen kis 2-3 miliméter fém pö_cs ,persze ne egy nemiszervet képzelj el hanaen egy kis vackot idegek fonódnak kőré ,telepátia elősegítése a' lényekkel és manipulálhatóságot segíti nekik .

2017. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
72%

ilyesmi is lehet

[link]

2017. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:

10-es voltam


Ember, ott van a youtube, van ott eleg dokumentum film, ha jobban utanna akarsz nezni az implantatumoknak. Ott reszletesen beszamolnak olyan emberek, akik azt allitjak, hogy elvotlak rabolva, es hogy melyik testreszukbe tettek implantatumokat. Eloszor ki is voltak nevetve, de kiderult, hogy a testukben tenlyeg van valami, es azelott tudomanyosan nem letezett az a valami. Olyan apro reszletekig lelehet bontani azt, ami a testukben volt, hogy a tudosok szerint is megmagyarazhatatlan, me'g, ezt jopar evvel ezelott neztem, manapsag nem meg turkalok az urlenyek korul, ha akarnak jonnek es bemutatkoznak, ugysem tudom oket egy "cartmen anuszbol jott antenna segitsegevel" idehivni oket, es miert is hivnam?! Tomeghiszteria lenne, es anarchia, ez nem hianyzik szeritnem senkinek sem...


Visszaterve az implantatumokhoz, ez egy eleg komoly es mely figyelmet mutatott ki a tudosokban, persze akik hisznek foldonkivuliekben, mert emberi magyarazat, tudomany, azokban az evekben meg nem volt, hogy mi is az, csak felbontani tudtak azt olyan kicsi reszekre, amely meghaladja/-ta abban az evekben az emberi ertelmet.


Te kulonleges akarsz lenni, hogy most elraboljanak?! Ez egy fetis, ezt elvezed? Ahogy mar leirtam, bizonyara mikor ezt tapasztaltad egy alvasi paralizised volt, az elmed hamarabb felkellt, mint a tested...

2017. jan. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

nézz utána kicsit jobban a témának, eleinte én is ezt akartam, de mióta pár éve kutatom a jelenséget, rájöhetsz, hogy ez annyira nem buli


Van pár film is erről ami az elrablás utóhatásairól szól, nézz utána alaposan, mielőtt olyat kívánsz ami nem is tudod mivel jár

2017. jan. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Állj a kör közepére - ha lehet Patakyval együtt.
2017. jan. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!