Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mit láttunk?

Szerintetek mit láttunk?

Figyelt kérdés

Nos,eddig szkeptikus voltam a földönkívüli lények létezésével kapcsolatban. Most azonban kiköltöztünk egy kis szigetre, az Atlanti óceánon, és elég fura dolgot láttunk tegnapelőtt.


A vízen hirtelen megjelent egy vakítóan ragyogó gömbszerűség. Olyan volt,mint egy csillag. Gyorsan mozgott,aztán hirtelen elindult felfelé. Annyira megijedtem! Lezsibbadt az egész testem. Mi lehetett ez?


Egyébként itt Cornwallba,rengeteg az ufó észlelés külön központjuk is van hozzá.



2018. ápr. 8. 12:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Most miért olyan hihetetlen, h magyarok Angliában élnek egy szigeten a mai világban?!

A témához. Erről volt egy dokufilm vmelyik csatornán, abban elmeséltek egy hasonló storyt. De az szerintem valahol Amerikában történt. Ott is egy tó felett gömböket láttak többen is. Nem jut eszembe a hely neve, de annak voltak előzményei is. Ott is végtag zsibbadásról beszélt egy férfi.

Amúgy arrafele tényleg sok az ilyen furcsa eset. Én a helyedben videoznék ezerrel. :D Mostanában is láttátok?

2018. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!