Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy társkereső oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy társkereső oldalon felhasználták a képemet és a nevemet, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Ismerős meglátott társkeresőn (randivonal), ahova soha nem regisztráltam. A Tinder-en fenn voltam, de már 3 éve töröltem az app-ot.


Egy sablonszöveg volt a profilomon, amire rákerestem, és sok találat volt rá, ez volt az:


"Szia, XY vagyok, most nem tudtam egyéni bemutatkozást írni. Ha többet szeretnél tudni rólam, írj vagy jelölj kedvencnek és ismerjük meg egymást."


Ilyenkor mit lehet csinálni?



2019. júl. 24. 21:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Közben írtam nekik, nekem kell bizonyítanom, hogy én vagyok én, csak bemondásra nem vesznek le profilt. Na de ha valaki rólam tett fel képet, tudván, hogy az nem ő, az megszegte az ÁSZF-et. Neki kéne bizonyítania, hogy kicsoda. Ő írta alá velük a szerződést, hogy ő van a képen.
2019. aug. 1. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!