Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig azt írják, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig azt írják, hogy az ember a saját kategóriájába keresgéljen. De honnan tudjuk melyik az? Ki az aki még nem túl jó hozzánk?

Figyelt kérdés
2019. júl. 25. 12:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Keresgélni bárhol szabad, de az ember egy idōután megunja, hogy mindenhol keresgéljen, akárkinél, ezért kategorizálja be az embereket. Jó ha valami kategória szerint betudod lōni, hogy milyen nōk/férfiak jönnek be (tehát nem mondod azt, hogy bárkivel összejönnél, aki ellenkezō nem).

Számomra pl. nem jó kategória az a típusú ember, aki nagy férfi/nōcsábász, mindenkinek tetszeni akar, “népszerū”, sokan hemzsegnek körülötte. Ez nem csak kinézet függō, de az ilyen ember szeret a középpontban lenni, sokakkal ismerkedik.

Ehhezképest én nagyon visszafogottnak tartom magam, senkinél sem akarok bevágódni, annak örülök, hogy van pár barátom, akiket fontosnak tartok. Ha egy ember belép az életembe, akihez kötōdni tudok, akkor rá fókuszálok, hogy elmélyítsem az ismerettséget. Mindig is kerültem a középpontban lévō embereket és vonzott az, aki kicsit inkább kilóg a sorból, elvan a saját világában.

2019. júl. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy "túl jó hozzád", mert ez kettőtök döntése. Neked tetszik a másik, megfelel az igényeidnek? Igen. Te tetszel neki, megfelelsz az igényeinek? Igen. Akkor tök mindegy, külső szemlélő mit mond, ő nem lesz "túl jó hozzád". Ez csakis kettőtökön múlik.

Egyébként szerintem az a "saját kategóriád", aki tulajdonságaiban kb a te ellenkező nemű megfelelőd. Nyilván nem egy-az egyben értendő, de azért úgy kábé. Illetve kereslet-kínálat: hiába adnám el a házam 100 misiért, ha csak 10-et kapok érte, teljesen mindegy, kinél reklámozom. Az a ház akkor bizony nem ér meg 100 misit, csakis 10-et fog, tökmindegy, mekkorára becsültem én magam. Ezekkel a szintekkel is ugyanez a helyzet- annyi csak, hogy ne félj 100 misiért hirdetni a házad, mert ki tudja, lehet, hogy valaki tényleg megveszi annyiért, még ha valószerűtlennek is érzed.

2019. júl. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én nem jobb meg rosszabb osztályozásban határozom meg a kategóriákat. Másfélék vagyunk, más típusok. Jó az is, aki rendszeresen sportol, és nagyon otthon van benne, de nem köti le egy előadás, jó az is, aki rendszeresen színházba jár, de nem szívesen túrázik. Nem jobb vagy rosszabb egyik a másiknál, hanem más, és valószínűleg nem fog hosszú távon működni. Nincs baj azzal, aki akar gyereket, azzal sincs, aki nem, de mások, nem fog működni, nem összeegyeztethető, gyerekben nincs kompromisszum.
2019. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!