Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el? Lefeküdte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Lefeküdtem egy híres emberrel.

Figyelt kérdés
Tudtam hogy nem lett volna szabad de mégis megtörtént. Neki van valakije, álmomban sem gondoltam hogy valaha bármi lehet köztünk mégis úgy alakult. Azóta nem tudok másra gondolni. Bűntudatom is van, bár nem csak velem lépett félre az biztos. Mire kicsit elfelejtettem volna rám írt. Most megint meg vagyok zuhanva. Nem tudom mit tegyek.
2019. júl. 25. 23:32
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:
Üziben beszélgettünk párszor. Én írtam rá először és válaszolt. Meg is lepődtem. :D Először azt hittem valami kamu. Aztán mikor fellépésen tényleg taliztam vele meg beszéltünk akkor rájöttem hogy tényleg vele írtam. Igazából dumálni akartunk de más lett belőle. Most pedig rám írt hogy talizunk-e ismét.
2019. júl. 26. 01:06
 22/60 anonim ***** válasza:
87%

Értem.:)

Hát mondd el neki, mit szeretnél! Ne sodródj bele olyan helyzetbe, amit nem szeretnél!

Fogalmazd meg neki, hogy szeretnéd kedvesednek, ezért is történhetett, hogy múltkor belesodródtál egy ilyen helyzetbe, de többször nem szeretnél. Látod, hogy kedvese van, neked ez így nem pálya.

2019. júl. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
67%
Különben én örülnék valahol egy ilyen helyzetnek, mert idősebb nőként, akit ő akar (bár nem tudom, hogy 19 éves-e vagy 29, azért nem mindegy a befolyás ereje szempontjából), pozitív hatással tudnék lenni valakinek a moráljára, aki erre igencsak rá is van szorulva.
2019. júl. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 A kérdező kommentje:

Közelebb van a 30hoz. :)


Amúgy ha egy hosszú csókból lett szex és közben is sokat csókolóztunk az jót jelent. Nem? :D Mármint akit csak meg akar dugni (üríteni) azzal nem csókolózna.

2019. júl. 26. 01:26
 25/60 anonim ***** válasza:
32%
25: 30? Akkor felejtős. Becsontosodott a morálja. Nem tudod nevelni.
2019. júl. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
68%

"Mármint akit csak meg akar dugni (üríteni) azzal nem csókolózna."


Én nem tudom, honnét veszitek itt többen is, hogy van ilyen csakmegdugás. Urban legend. 130-as IQ és érettségi felett az emberek legalábbis egy tartós szabdidőpartnert akarnak hosszúhosszú szerelmeskedésekkel ((vagy ha perverz, akkor is hosszúprogramos, akkor általában 150 feletti az IQ, és többnapos nemszerelmeskedés együttlétek)).

Csak nem jön össze nekik. Ők cseszik el, csak nincsenek ennek tudatában. Ezt utólag van aki aztán csakmegdugásra tervezettnek gondolhatja, nem tudom. Én még ilyen fiút nem láttam.

2019. júl. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
Színész vagy standup comedys?
2019. júl. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 A kérdező kommentje:

Nem 30. Épphogy közelebb van a 30-hoz.

Találgatunk? :D Egyik sem. De úgyse árulom el ki az.

2019. júl. 26. 01:39
 29/60 A kérdező kommentje:
2 nap múlva találkoznék vele. Ha belemegyek. Úgy izgulok meg annyit gondolkodok rajta nem tudok aludni. :D
2019. júl. 26. 01:45
 30/60 anonim ***** válasza:
79%

26? Mindegy, akkor is késő.

Rock, pop vagy mulatós?

2019. júl. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!