Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el? Lefeküdte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Lefeküdtem egy híres emberrel.

Figyelt kérdés
Tudtam hogy nem lett volna szabad de mégis megtörtént. Neki van valakije, álmomban sem gondoltam hogy valaha bármi lehet köztünk mégis úgy alakult. Azóta nem tudok másra gondolni. Bűntudatom is van, bár nem csak velem lépett félre az biztos. Mire kicsit elfelejtettem volna rám írt. Most megint meg vagyok zuhanva. Nem tudom mit tegyek.
2019. júl. 25. 23:32
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:
Olvass már vissza észlény. Zenészek után futkosok? Mi van savanyú a szőlő? :D Akinek ennyi idősen nincs férje, gyereke családja az már gáz? Ez a gondolkodás gáz. Szerintem. :) Én még szeretnék élni és fogok is. Mert van rá lehetőségem. És ez nem feltétlenül azt jelenti hogy ágyból ágyba ugrálok. De ha gondolod letöltök gyorsan valami kötésmintát és pehuppanok a hintaszékembe nézni a Dallast. Ja nem... :)
2019. júl. 26. 09:09
 52/60 anonim ***** válasza:
72%
A szóhasználat, stílus, hangulatjelek. Akkora kamu a kérdés, mint a ház. Srác írta ki. Egy nő nem így fogalmaz.
2019. júl. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
100%

Lenyűgözött hogy híres és rögtön lefeküdtél vele mint valami kis rajongó fruska. Szerinted hányan vannak még így vele? :) Attól hogy csókolgatott még nem jelentett többet egy ürítésnél - vannak pasik akik kifejezetten szeretnek csókolózni, nyilván ő is közéjük tartozik de attól még az ürítés az marad, ami. Ennyi idősen már lehetne ennyi tapasztalatod meg ennyire naivnak sem kéne lenned.

Találkozol vele amíg keres, megdgatod magad aztán lesz egy szép emléked amit öreg napjaidon mesélhetsz - ennyi.

Ennél többet ne képzelj bele. Az meg hogy először úgy kommentelsz mint valami felhőkön csücsülő, rajongó, fülig szerelmes tini - aztán azt írod hogy nem voltál még szerelmes..... ccccc hagyjuk már.

Kezeld a helyén és az se bántson ha a szemed láttára másik csajjal vonul el akit aktuálisan megdg.

N/32

2019. júl. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:

Nem az nyűgözött le hogy híres. Ő nyűgözött le. Azért mert lenyűgöző. :) Valóban szép emlék lesz.

Még egyszer leírom, nem képzelek bele most már semmi komolyat. Meg voltam ijedve mit csináljak de végülis megérte kiírnom a kérdést. Megerősítettetek abban hogy nem szabad kihagyni az életedből valamit, amitől akár rövid ideig is de boldog vagy.


Az előbb nyanya voltam most meg már pasi vagyok? Alakul. :D

Lehet hogy néha nem túl nőies a szóhasználatom. Tudod leginkább pasi haverjaim, barátaim voltak mindig is. Azt hiszem a hozzászólásokat olvasva nem kérdés miért. Még mielőtt valaki okos ebbe is beleköt, igen, pasi haverjaim. És képzeljétek nem feküdtem le velük. :D De hadd ne kelljen már elmesélnem az eddigi életemet légyszi. Még a végén megsajnálnátok. ;)

2019. júl. 26. 09:50
 55/60 anonim ***** válasza:
94%

"azt a lányt akit csak elvisznek egy körre nem nagyon smárolgatják. "


Ez nem egészen így van. SOkan a prostival is smárolnak.

2019. júl. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
26%

Én dugnék vele 1-2x még, aztán utána ha írna akkor már nem érdekelne. 🙊😌

24N

2019. júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem nem kamu. Az ilyen sztorik nem ritkák.
2019. júl. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 A kérdező kommentje:
Utolsó: Végre, köszönöm! :)))
2019. júl. 26. 10:38
 59/60 anonim ***** válasza:
No mizu, leveleztek? Telefonáltok? Találkoztatok?
2019. júl. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 A kérdező kommentje:
Beszéltünk telón. Talizunk. :)
2019. júl. 27. 11:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!