Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el? Lefeküdte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Lefeküdtem egy híres emberrel.

Figyelt kérdés
Tudtam hogy nem lett volna szabad de mégis megtörtént. Neki van valakije, álmomban sem gondoltam hogy valaha bármi lehet köztünk mégis úgy alakult. Azóta nem tudok másra gondolni. Bűntudatom is van, bár nem csak velem lépett félre az biztos. Mire kicsit elfelejtettem volna rám írt. Most megint meg vagyok zuhanva. Nem tudom mit tegyek.
2019. júl. 25. 23:32
1 2 3 4 5 6
 41/60 Noren1989 ***** válasza:
26%
Emberek, nyugi. Esti kamukérdés...
2019. júl. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 A kérdező kommentje:
Ééés megjött az első kamu okoska. Már vártalak... :)
2019. júl. 26. 07:26
 43/60 A kérdező kommentje:

Hadd kérdezzem már meg, nektek "kamuvadászoknak" annyira silány, unalmas, eseménytelen életetek van hogy ha valakivel történik valami izgalmas akkor az nektek mindjárt kamu? :D Hát képzeljétek ez nem az.

Már ha józan paraszti ésszel belegondoltok: Ha elvileg olyan sok lány/nő van akit valamelyik ismert ember gerincre vág, akkor olyan lehetetlen hogy azok közül a sok lány közül valaki feltegyen itt egy kérdést? :D Na ugye.

2019. júl. 26. 07:38
 44/60 A kérdező kommentje:

A Dévényi Tibi bácsis hozzászólónak:


Igen tudom hogy nagyon sokan írnak neki. Tudom azt is hogy nem én vagyok az egyetlen akinek válaszolt. Nem is várok ettől az egésztől szerelmi sztorit, mint már fentebb leírtam. Egyszerűen csak megtetszett egy előadó (vagyunk így egy páran) és egy unalmasabb pillanatomban azt gondoltam hm... mit veszítek? és akkor írtam neki. Az hogy válaszolt nagyon jó érzés volt, de szerintem ezt nem kell magyaráznom. Hiszen mi másért írtam volna rá ha nem azért mert a szívem mélyén választ reméltem. Az pedig hogy azóta újra megkeresett üzenetben azt jelenti hogy valamit jól csinálhattam. :D Nem várok én tőle semmit. Sem azt hogy otthagyja a barátnőjét sem azt hogy rajtam kívül ne csalja még 100 nővel legalább. Lehet hogy már nem találkozunk, lehet hogy még egyszer, az is lehet hogy többször. Viszont úgy vagyok most már vele, hogy ha már szerencsém volt akkor hadd tartson amíg tart. Egyedül csak attól félek hogy ha vége lesz hogyan fogom érezni magam.

2019. júl. 26. 08:06
 45/60 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod helyen kezelni a dolgokat, akkor tedd. Lesz pár szép emléked majd idős korodra.
2019. júl. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
81%
hahogyérzedmajdmagad, akkor minek csinálsz ilyeneket? Ez amúgy is egy jó kérdés? Unatkozol, ahogy írtad, meg kalandot keresel. De ahhoz is kell ám idegrendszer nem is akármilyen. Sok sikert!
2019. júl. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
64%

Akkor tkp mi a kérdés? Eldöntötted, mit fogsz csinálni.


És olyan elmés megállapításaid voltak, hogy ha valakivel hosszan csókolózik egy pasi, akkor azt biztos nem csak ürítésre használja. Hát mit lehet még ez után mondani? Ez a csávó a megtestesült romantika meg lovagiasság, hiszen ledugta a nyelvét a torkodon. Igaz, utána a faxát is, nem volt tőle olyan hatalmas befektetés. De neked jól láthatóan elég. Csak nem tudom, mit akar egy ilyen vén csonttól mint te. Ha tényleg híres lenne, a 18évesek dőlnének az ágyába, nem a vénlányok.

2019. júl. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 A kérdező kommentje:

Mikor a kérdést feltettem még nem tudtam mit tegyek. Most már tudom.

Tudod nem egy pasi szájából hallottam már hogy azt a lányt akit csak elvisznek egy körre nem nagyon smárolgatják. Hiszen nem lenyűgözni akarja csak megdugni. Szóval nem én találtam ki, nekem ezt mondták. :) PASIK...

Ja hogy 32 évesen vénlány vagyok? Hát nem tudom. Ahogy érzed. :D Megsúgom nagyon nem nézek ki annyinak. :D És ezt nem én mondom magamra hanem mások. Amúgy szerintem Ő is kevesebbnek gondol. ;)

32 évesen vénlány... xD

2019. júl. 26. 08:55
 49/60 anonim ***** válasza:
28%
én mondjuk szeretem a vénlányokat, minden randin smárolok:)
2019. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
30%
Igen, az vagy. Nincs férjed, családod, és zenészek után futkosol, csakhogy leszophasd őket. Ez így meglehetősen tré. Öreg vagy már ehhez.
2019. júl. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!