Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjezett nők, lányok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjezett nők, lányok! Ti miért tesztek ilyet?

Figyelt kérdés

Tegnap strandon voltam. Mellettem egy 3 gyerekes pár. Mikor a férj bement a vízbe játszani a két gyerekkel, a felesége többször is sasolt engem, volt, hogy össze is néztünk. Javarészt napszemüveg volt rajtam és láttam, hogy tisztán megnéz magának, de akkor is, amikor levettem a napszemüveget, s össze is néztünk.


Magas vagyok, jól lebarnultam már eddig a nyáron. Sportolok, de nem vagyok sportos, inkább egy hangyafaxnyit apatestű.


Tetszettem neki?

Volt, hogy többször is mintha szándékosan a közelembe akart volna kerülni, onnan integetett a gyerekeknek a víz felé, direkt hátrafordult, hogy a popsit lássam.

Fú, kívántam őt, jó 40 körüli milf.


Én 31 éves férfi vagyok.


2019. júl. 26. 22:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
97%
1 nő alapján általánosítasz, és értelmes választ vársz?... 😁
2019. júl. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Istenem...
2019. júl. 26. 23:21
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben mindig megszólítom a másikat. Nyilván nem azzal indítok, hogy "teccem? dugunk?". De egy pár "soros" beszélgetésből hamar kiderül a szándék, akkor is, ha amúgy nem történik semmi konkrét. És sokszor kiderül, hogy félreértettem az egészet. Szóval simán lehet, hogy te is.
2019. júl. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Igen, az is lehet, hogy csak hasonlítottam valakire a szemében, vagy valahonnan ismerős voltam neki. Köszi az értelmes választ.
2019. júl. 27. 00:25
 15/24 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem a kérdező csak villogni akar, hogy tetszett egy magamutogató r..bancnak.
2019. júl. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
96%

#4-es vagyok.

Azt írtad hogy apuci bement 2 gyerekkel játszani a vízbe, a 3.gyerek hol volt? 😁

Nem történt semmi csak szemezes, nem értem akkor a kérdésedet. Kerdeseddel menozni akartál hogy voltál strandon? Vagy hogy a 3.gyerekre te vigyáztak?😂

Engem jobban érdekel mi lett a gyerekkel, végül ő is bement a vízbe? Drukkolok a valaszert hogy igent írsz 😁😆😂.

2019. júl. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
95%
Anyuka vagyok, és igen, meg szoktam nézni az embereket a strandon. Férfiakat is, minden korosztályból. De te ezt megint pasisan túlgondolod, lehet hogy tetszettél neki, mint másik 10 is akiket még megnézett. Vagy azért nézett mert nem tetszettél neki, talált rajtad valamit amit analizált, vagy egyszerűen csak hasonlítottál valakire. Ezer oka lehet, de szinte biztos 0% közeli, hogy mint férfi megmozgattad a fantáziáját.
2019. júl. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy észrevette, ahogy őket figyeled, és azt nézte, miért nézed őket. Az, hogy felállt és neked háttal volt, kb 100%, hogy nem azért volt, hogy a hátsóját mutogassa. Illetve az is lehet, ahogy mondták, hogy hasonlítottál valakire.

Én is meg szoktam nézni a strandon a szebb testű férfiakat- de még a nőket is, pedig heteró vagyok-, de csak mint egy festményt, megcsodálom aztán ennyi, le van tudva a kérdés, nem ábrándozok róluk meg nem képzelem el magunkat kétes helyzetekben, egyszerűen csak megcsodálom a testüket, vagy elgondolkodok hogy vajon mennyit lehettek strandon, hogy így lebarnultak, és nekem mennyit kéne ott lennem, és ilyesmi. Lehet, hogy ezt félreértenék mások, nem tudom, de részemről semmilyen "olyan" tetszés nincs a dolog mögött.

Nyilván lehet, hogy ez a konkrét nő valóban azért nézett, mert tetszettél neki, de ezt nem tudhatjuk, szerintem kevésbé általános azért.

2019. júl. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon nem úgy nézett, mint akinek nem tetszek. Szerintem ti irigyek vagytok, de tudjátok mit? Ha újra látom, odamegyek és addig csapatom, amíg meg nem szexelem. Kösz a motivációt. 🙂
2019. júl. 27. 07:51
 20/24 anonim ***** válasza:
94%

Azert mert 1 azaz 1 db no kellette magat neked kicsit a strandon, mibol gondolod h a vilag osszes ferjezett noje ilyen? Vagy h tovabbgondolta?


1.rosszul lattad

2.vagy ilyen tipus

3.lehet h reggel ugy kelt fel h sosem csinalt meg ilyet de ma kiprobalja

4.lehet h tetszettel neki es az is lehet h csak egy tesztalanyra volt szuksege a helyen aki nagykoru es nincs rajta melltarto.


Egyebkent meg ahogy ti megneztek noket a strandon, elofordul h a mi szemunk is megakad valakin, en mondjuk max egyszer gyorsan vegigmerem, konstatalom h guszta es megyek tovabb. Nincs odapillantgatas. De nem vagyunk egyformak. N

2019. júl. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!