Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire vagytok vevők arra, ha egy fiú csak úgy odamegy hozzátok?

Figyelt kérdés
Úgyértem, éppen kávézóban vagy és melléd ül beszélgetni, vagy sétálsz az utcán és odamegy hozzád beszélgetni.

2019. júl. 27. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna.

Ha nem tetszik amit mond, vagy nem szimpatikus, akkor is megkérhetem szépen, hogy hagyjon.

2019. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Semennyire, mert kapcsolatban vagyok.

De voltam szingli, szóval tudok válaszolni. Csak akkor lettem volna vevő erre, ha nagyon jól néz ki a srác, és mellé értelmes és pozitív is.

2019. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
nekem imponálna. elég láthatatlannak érzem magam ebben a világban...
2019. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hangulat- és elfoglaltságfüggő.
2019. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

A sráctól függ.

Azt hiszem nem vagyok egy nyitott ember amúgy, szóval többnyire nem örülök neki. De ha szimpatikus szívesen elbeszélgetek vele. De randira szerintem sose mennék el.

En ismerősök között szeretek ismerkedni.

2019. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nagyon imponálna, ha egy férfi így próbálna velem megismerkedni.

Úgyhogy hajrá! :)


33n

2019. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám múltkor egy kb 20-25 évvel idősebb férfi jött oda, miközben egy boltban dolgoztam :D Ha nem munka közben, és korban hozzám közelebb álló férfi jönne oda, szerintem beszélgetnék szívesen, ha szimpatikus.
2019. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen még sosem volt, pedig szimpatikus lenne.

Olyan volt, de az is nagyon ritkán, hogy valaki előzetes interakciót követően lépett oda. A legtöbb palinak jelzek, jelzek, és aztán látom, hogy veszi a lapot, de akkora nyuszi...

2019. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki. Jobb élőben ismerkedni.
2019. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
Ha oda mersz menni, akkor tapló vagy, ha nem mész oda akkor lúzer...és akkor próbálj meg ismerkedni na igen.
2019. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!