Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik ajándékot tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik ajándékot tartjátok értékesebbnek csajok?

Figyelt kérdés
A pénzzel megvásárolt ajándéknak, (csoki, virág, ékszer) vagy egy saját készítésű meglepetésnek, amire sok idejét szánta a férfi?
2019. júl. 27. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%

Na szerinted?? Virítsd a lóvét, az origamit meg dgd fel a sggedbe!

21/F

2019. júl. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Csoki vagy növény inkább, mint porfogó. Nekem a saját készítésű ajándéknak olyan "szereplés" szaga van. Csinálsz neki egy vázát szülinapjára, és akkor nem róla szól, hanem rólad, hogy mekkora arc vagy. Ugyanez a vers, az ének, stb.


De a kézzel készített ajándék is drága, nem tudom, te pl kötöttél-e már sálat, mert qrva drága a fonal.

2019. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Utálom az ajándékokat.
2019. júl. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Nekem sokkal többet jelentene egy saját maga készítette ajándék, amire időt szánt.


(Főleg, ha ismer annyira, hogy sikerül az ízlésemet is eltalálnia.)

2019. júl. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Saját készítésű. Az örök emlék marad.
2019. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Férfi? Saját készítésűt??!
2019. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Ezeket abszolút nem.
2019. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mire gondolsz saját készítésűként?


Az egyik pasim nagyon szépen rajzolt, születésnapomra kaptam Tőle egy képet, lerajzolt. Örültem neki, de bevallom, azóta is ott van összetekerve...


Viszont van egy ismerősöm aki gyönyörűen fest, Tőle már kaptam több képet, annak nagyon örültem.


Tehát itt pontosan azon van szerintem a hangsúly amit nem írtál:milyen saját készítésű ajándékra gondolsz?

2019. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg nálam, hogy ő készíti-e vagy nem. Például nem fogok annak örülni, ha sok órás munkával csinál nekem valamit amit nem szeretek. Annak viszont nagyon fogok örülni, ha megvesz pénzért valami olyat amiről tudja, hogy szeretem és fontos nekem. Sokkal többet számít az nálam ajándékozáskor, hogy ismer-e, és olyasmit ad-e amiről megjegyezte, hogy szeretem. Ha mondjuk egy fél szóval elhintem egy beszélgetés közben, hogy szeretem a plüssmacikat akkor nem az fog számítani, hogy ő varrta-e a plüssmacit vagy vette. Amiatt fog lenyűgözni mert ennyire figyel rám és megjegyezte ezt az apró, tök lényegtelen dolgot rólam.
2019. júl. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az ajándékozást, nekem inkább ne adjon semmi.
2019. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!