Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokás direktbe ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokás direktbe ajándékot kérni a párunktól születésnapra?

Figyelt kérdés
Kinél hogy zajlik a születésnapozás? Mi a program? Hogy zajlik az ajándékozás?
2019. ápr. 10. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom, én nem szoktam senkitől kérni soha semmit, így nem ér csalódás. Jelenleg nincs párom, de amikor volt akkor sem kértem tőle direktben ajándékot, elég volt bőven az is, hogy velem volt aznap, bár én soha nem igazán ünnepeltem születésnapot.
2019. ápr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

mi max. úgy szoktuk csinálni "direktbe", hogy : " basszus elszakadt ez a táskám is... kéne vennem egy újat de fizuig nem akarok. majd valami kis színesebbet szeretnék venni ezúttal"

vagy " fas zomat verem belé, rohadt fos ez az egér.. még hogy gamer.. max 4 gyorsgomb van rajta. rohadt kula"

2019. ápr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, de nem mindig. Program változó. Van a családi ünnep, amikor is több ünnepelt is osszegyulik es elég sokan vagyunk.

Kettesben vacsorázni szoktunk menni aznap.

Az ajándékot otthon adjuk általában at, de volt már az étteremben vagy séta közben is.

2019. ápr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2 annyira szánalmas, mikor valaki így próbál kicsalni valamit mástól. Kb mintha azt mondanám barátomnak, hogy “hű de kár hogy nincs pénzem most fodrászra, jaj de elmennék síelni”. Ha akarsz valamit, mondd ki kerek-perec, vagy ne legyél követelőző és anyagias, hanem várd meg, amíg magától lep meg valamivel. Esetleg vedd meg magadnak, ami kell :D


Én nem szoktam így direktbe kérni, hanem ha rákérdez, hogy van-e valami konkrét, amit szeretnék, akkor megmondom. De amúgy bárminek örülök tőle.

2019. ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%

Mi úgy szoktuk, hogy amire szükségünk van azt megvesszük közösen, alkalmakra pedig apróságokkal szoktuk meglepni a másikat. Kimondottan ajándékot a gyereknek veszünk, amit kér.

Mi már házasok vagyunk 10 éve.

Általában a szülinaphoz legközelebb eső szombaton tartjuk, családi ebéd szokott lenni, vagy bográcsolás, közeli családtagokkal. Az ajándékokat a tortabontás után adjuk át. Délután iszogatunk egy kicsit, és mindenki megy haza.

2019. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 peca1000 ***** válasza:
Megkérdezzük a másiktól, hogy mit kér, vagy konkrétan utalunk rá, hogy mit szeretnénk.
2019. ápr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as pont ez a lényeg, hogy megadod a másiknak a lehetőséget arra, hogy meglepjen. ezek az utalások nem azért vannak hogy követelj valamit, hanem hogy segítsd a másikat az ajándékválasztásban, anélkül, hogy megmondanád neki, hogy konkrétan mit szeretnél. ezáltal te nem fogsz felesleges dolgot kapni, ő neki pedig továbbra is megmarad a választás szabadsága. ha úgy tetszik csak segítesz neki, így mindketten jól jártok.
2019. ápr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!