Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több év után mit lehet meglepe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több év után mit lehet meglepetésként ajándékozni a másiknak ami hasznos is és személyes is? Ti hogyan tudtok kreatív ajándékot kitalálni?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy ne tudnám, mit szeret a párom, tudok egy csomó dolgot, amiért odáig van.

Viszont a "porfogókat" utálja, így olyasmit szeretnék neki adni, ami tetszik neki ÉS hasznos is. Ez a része viszont egyre nehezebben megy. Mert oké, tudom én, hogy mondjuk rajong a dinoszauruszokért (fiktív példa), de ettől még nem tudom, MIT adhatnék neki, ami értelmes ajándék, és mellette személyessé tudom tenni dinoszauruszokkal, ha a példánál maradunk.

Most is közeledik a szülinapja, és hiába van millió ötletem, hogy mivel kapcsolatos dolgot szeretnék adni neki, nem tudom, hogy konkrétan mi legyen maga az ajándék. Amire szüksége van, azt megveszi magának, amire nincs szüksége, azt meg nem szereti őrizgetni. Pár évig még tudtam találni megfelelő dolgot, vagy pont jókor ment tönkre valamije, de már egyre nehezebb.


Más is van így ezzel?

Hogy választotok ajándékot, hogy hasznos is és személyes is legyen?


2019. márc. 18. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnál ahhoz, ha valami élményt adnál neki? Mondjuk elmentek ketten sétarepülőzni, amit mi csináltunk.
2019. márc. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindig megkérdezzük minek örülne a másik. Bennünk zéró fantázia van ezen a téren, de emiatt nem is csinálunk belőle problémát. Mondjuk én nem is ilyen fax válaszokat mondok erre, hogy "nekem bármi jó", aztán ha "bármit" kapok hisztizek, hogy nem tetszik, hanem konkrét dolgokat (pl vízforraló, pénztárca, étkészlet, stb) ha nincs semmi ötleted, kérdezd meg minek örülne. Mondjon 3-4 dolgot, aztán az egyiket megkapja.


N

2019. márc. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es

Nem rossz ötlet de most kezdtem dolgozni, mire lesz a szülinapja addigra még nem lesz pénzem ilyesmikre....de már nézegettem ilyeneket, jövőre lehet hogy valami élményt kap. Most viszont nem engedhetem meg magamnak sajnos.

2019. márc. 18. 15:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor írnál egy max összeget amennyit ki tudsz spórolni? Könnyebben ötletelünk.
2019. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen közös élmény, mondjuk nézz ki egy szállást egy hétvégére valami érdekes helyen. Nem kell sok pénz hozzá (kb. 20-30 ezerből kilehet jönni), ha nem elrugaszkodott helyeket nézel. Esetleg szülők vagy barátok segítségét is kérheted (majd visszaadod nekik).


Megfűszerezheted mondjuk élményfürdővel vagy akármi, ha belefér a büdzsébe. Pihentek is, új emlékeket gyártasz egymással és még olyan helyre is mentek ahol nem voltatok, szóval jó pár dolgot megtudtok nézni. Születésnapra szerintem ez egy kiváló ajándék.


Személyesben ajándékban nem nagyon lehet segíteni, mert nem ismerjük. De például csinálhatsz olyasmit, hogy egy-két emléket összefűzöl és azzal kapcsolatban kitalálsz valamit. Például van egy bor, ami megmaradt bennetek? Vegyél egy olyat és igyátok meg mondjuk a naplementében. Vagy valószínűleg mondott olyat hogy milyen régen evett xy süteményt - vagy csak szimplán tudod hogy mi a kedvence. Na mondjuk egy sütit megsütni valami kis dínót rárakva, például azt is lehet. Szóval próbáld az emlékeket előhozni és aköré építeni valamit. Nem az a lényeg hogy mit adsz, hanem hogy érződjön benne az érzelmed, az, hogy szeretetből adod.

2019. márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jelenleg legfeljebb 10.000 huf amim van erre körülbelül, és az a legfelső határ. :( Igazából eddig mindig ilyen 0 és 2.000 huf között hoztam ki az ajándékot, mindig kézzel készítettem.

A kisebb méretű plüssöket még szereti, gondolkozok hogy varrok neki valamit amit szeret valami kicsi plüssként.. csak nem vagyok benne biztos, úgy érzem az eddigi években jobb ötleteim voltak ennél.

2019. márc. 18. 15:47
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Bicskája van? Azt minden férfi szereti és hord magánál.10 ropiért svájci bicskát tudsz venni.
2019. márc. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én mondjuk szerencsésebb vagyok, mert szinte koppra ugyan azokat a dolgokat szeretjük, szóval olyasmit veszek neki aminek én is örülnék.. :D

De egyébként néha bele szoktam nézegetni az Aliexpressébe meg egyéb vásárlós appjaiba amik vannak a telefonján. Amúgy is előttem nyomkodja szóval látom, hogy éppen mit nézeget, ha valami tetszik neki azt meg is mutatja általában.

De mi egyébként nagyon ritkán ajándékozunk, ünnepre szinte soha. Inkább a már említett közös program a nyerő. A kapcsolatot is jobban egyben tartja mint az ajándékok.

De ha nincs pénzed akkor egy saját készítésű vacsi vagy romantikus fürdő vagy otthoni romantikus este ugyan úgy közös élmény lehet.

2019. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Masszázs utalványt már adtam így,valami bambuszos teljes testmasszázs volt,kb. 6-7 rugó lehetett.
2019. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!