Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után volna normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után volna normális ha egymásnál aludnánk?

Figyelt kérdés

Mitől függ ez az egész? Nem bánnám, ha felajánlaná a lány, de én egyértelműen nem fogok erre semmilyen utalást tenni. Az sem érdekelne, ha nem akarna szexelni sem még, csak olyan jó valakivel együtt aludni. Viszont nem tudom, hogy a lányok, hogy vannak vele. Ők nem vágynak az ilyesmire, ha már járnak valakivel?

20 éven felüliek vagyunk már, ha ez számít valamit, és nem 14 évesek.



2019. júl. 27. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nincs olyan, hogy normális. Kettőtöktől függ.
2019. júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell utalgatni. Felnott emberek vagytok senki beleegyezese nem kell. Esetleg este ird neki hogy mikyen jo lenne ha ott lenne melletted stb..
2019. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem illik egy nőnek a pasi ágyába tolakodni. Azt bizony neked kell felajánlanod, hogy aludjon nálad a lány. Hiába van egyenjogúság, még mindig a férfinak kellene udvarolnia.
2019. júl. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!