Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti egyetértetek ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti egyetértetek ezzel a kifakadással? Tényleg ilyenek a mai férfiak?

Figyelt kérdés

(+18 )Olyan kapcsolatok mennek tönkre, ahol 2-3 éves kisgyermekek vannak. Rengeteg anya marad egyedül, mert apa finoman fogalmazva félrejárkál, családot alapít a szeretővel, hogy véletlen vagy szándékos, ezt csak ők tudják, különböző társkereső appokon vannak fent és azt hiszik, mindenki számára láthatatlanok, hát nem! Ennél aljasabb dolgot el nem lehet követni az ellen, akivel ekkora projectet vállalt, mint egy gyermek, közös lakás, közös élet, stb. B verzió, 1-3 éven belül lezajlik egy szerelem, összeköltözés, házasság meg egy válás is, vagy gyermek is van, majd rájönnek, hogy még sem egymást akarják és nem akarnak így élni, de könyörgöm, ház, hitel, gyermek...van ma még valaki, aki gondolkodik? Felelősségtudat, tisztelet van bennük? Hova rohannak, ha eddig megvoltak ezek nélkül? Ha meg belevágtak, akkor miért gondolják, hogy ebből csak úgy ki lehet lépni? Mi lesz a gyermekekkel és azokkal a nőkkel, akik két gyermekkel maradtak egyedül? Elkorcsosult a világ, igen, tudjuk, ma már erkölcs, kitartás, becsület, jóban - rosszban a pap előtt volt először meg utoljára, probléma megoldás nincs, beszélgetni nem kell, csak a TVt buzulni, megvenni mindent, amit reklámoznak, mert holnap mind meghalunk, különben is rövid az élet ez nekem jár alapon, mert csak ösztönből élnek az emberek, a sex, a kielégülés a fontos, azért bármit, ha otthon nem kapom meg, hopp fel egy appra, aztán ott 10p alatt találok valakit - megjegyzem férfi / nő egyaránt-, jobb esetben nem kap el semmit! /bár erről is tudnék mesélni, miket kamuznak otthon asszonyaiknak/embereiknek, hogy az ajtókilincs meg a nyilvános wc :D /. Gyomorforgató, hogy képesek egyesek így élni. Mi van veletek emberek? Van hol lakni, van mit enni, van egészséges gyermeketek, ti magatok is azok vagytok, hiszen van munkátok, tudtok dolgozni, mi kell még? Ennyire nem számít az életben az igazi érték? Mikor sétáltatok utoljára kézen fogva, beszélgetve, nem a telefont nyomkodva egymás ellen? Mikor játszottál önfeledten a gyermekeddel és nem bevágtad a TV elé mesét nézni? Mikor volt egy közös ebéd vagy vacsora egy asztalnál? Mikor kérdezted meg a másikat, akivel egy ágyban alszol és egy házban laksz, hogy jól van -e? Szüksége van -e valamire? Értem én, hogy rohanó világ, de rohadó is! Mert hagyjuk elrohadni! Gondolkodjatok már el egy kicsit, hogy éltek! Akinek nem inge, annak gatyája. :D Lehet szörnyűlködni!


Ezt egy férfi írta a saját generációjáról. Igaza van?


2019. júl. 28. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Jaj, azok a szörnyű férfiak és csodálatos asszonyok.
2019. júl. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
ezzel a szöveggel akar fogni magának egy egyedülálló anyát? fehérlovag
2019. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Nőként válaszolok. Ebben az egész sztoriban egyetlen nagyon fontos elem maradt ki. A nő felelőssége.

Nőként is azt látom, hogy a legtöbb nő egyszerűen elviselhetetlen a párjával. Ahhoz, hogy a párod veled akarjon maradni NEKED is fel kell mutatni nem kevés értéket és dolgot.

1-2 éven belül gyerek. Ez kinek a felelőssége? A férfié? Nem, nem az. Hogyha egy nő 1-2 év után gyereket szül egy olyan férfinak akiről azt sem tudja, hogy szereti-e igazán és jó formán nem is ismeri az kinek a hibája? A nőé. Mert kell a gyerek mert már a Tündikének is van és milyen boldogok, meg amúgy is már 27 éves vagyok, anyámnak már ilyenkorra három gyereke volt. Mindegy, hogy kinek de szülni kell mert benne vagyok már a korban.

Az, hogy egy gyerek egy szar kapcsolatba, a semmire születik két ember felelőssége. És akkor ezután jön a java. A párom mostmár apa, nehogy már elmenjen a barátaival. Mivel mostmár apa ezért CSAK a gyerekre költse a pénzt hát mit képzel magáról? És nem, nem fogok vele szexelni mert fáradt vagyok, nem fogok kiöltözni hát minek ha itt a gyerek.

Azokat a nőket akik tudnak valami értéket felmutatni, akik képesek normálisan viselkedni a párjukkal és nem lehetetlen hárpiává változni soha nem fogja a párjuk elhagyni valami nőcske miatt. Lehet szidni a férfiakat de valahogy ezekből a sztorikból mindig kimarad a nő nem kevés felelőssége.

Nőként is annyira szánalmasnak tartom ezt a "párom elhagyott pedig fél éves a gyerekünk és mocskos állat, hogy a szex fontosabb neki" sztorikat. Miért nem képesek az ilyen hárpiák belátni, hogy senki az ég világon nem élne együtt olyan emberrel aki gyerek után kicsinálja a kapcsolatot a követelőzésével meg azzal, hogy nulla energiát fordít a kapcsolatra, a párjától viszont elvárja, hogy mindent megtegyen érte csak mert szült egy gyereket.

Az ilyen nőket hagyják is el. Akár közös ház, akár közös gyerek. Én senkitől nem tudnám elvárni, hogy együtt maradjon egy igazi hisztis házisárkánnyal csak mert ott a gyerek.

2019. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
75% Pár dologban egyetértek veled, de jó pár ismerős házaspárnál láttam azt, hogy a férfi nagyon akarta a gyereket, és mégis aztán ő lépett le, lépett félre, stb.
2019. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Ja és ezt a "mai férfiak-mai nők" állatságot el kéne felejteni már. Bezzegrégen jóval több s-ggfej volt.
2019. júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Szegény ártatlan hölgyikék...:"( tényleg nem értem miért ilyen kegyetlenek a "mai" férfiak :"( hisz a "mai" nők annyira tiszteletre méltóak...
2019. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem az szuper, hogy felelősnek érzed magad férfiként más emberekért! Nem tudom, lehet kikosarazott valaki, vagy téged neveltek fel egyedül, de elég sok düh van benned. A világ nem mindig fekete-fehérben működik...

Nőként írom, hogy egy kapcsolat mindig 2 emberen múlik... És bizony sok sok férfi (és nő is) szenved olyan kapcsolatban, házasságban, ami igazából már rég nem a boldogságot jelenti. Én azt mondom, hogy inkább legyen válás, mint 2 szomorú ember, szülő vergődése. Az még elkeserítőbb, ha valakik a ház és a hitel miatt maradtak együtt. Egy ilyen kapcsolatban meg általában nem csak a 2 fél sérül, hanem sérülnek a gyerekek is. Aztán persze szeretők, szerelmi kapcsolatok is sérülnek. Szóval összességében mindenkinek rossz.

Próbálj egy kicsit toleránsabb lenni mások iránt. Én hiszek abban, hogy alapvetően senki sem rosszat akar, amikor kapcsolatba lép valakivel, egyszerűen csak halad az élet és megváltoznak a dolgok...

2019. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

#3-assal egyetértek. Nagyon gáz és szánalmas, hogy miközben megy az egyenjogúságért folyó harc, bizonyos helyzetekben a nőket folyamatosan kizárólagos áldozatnak állítanak be úgy, mintha ők egy 5 éves gyerek szellemi szintjén mozognának.

Az is gáz, hogy hiába írt le jó dolgokat #3-as, az oldalon lévő nők nagy része pont a kérdésben szereplő mentalitással mindenért szidj a férfiakat.

2019. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne tessék gyereket vállalni és lehetőleg házasodni sem. Akkor legalább ezzel nincs gond.
2019. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!