Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esely kigyogyulni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esely kigyogyulni egy szerelmi csalodasbol, ha valaki talal az elozonel egy sokkal jobbat?

Figyelt kérdés
vagy lehet hogy soha nem tudja elfeledtetni senki azt az embert,akit nagyon szerettunk?..

2019. júl. 28. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

fuuu basszus! :/ ez egy qurva shit téma!


mi az hogy előzőnél jobbat? ő a legjobb épp ezért vagy belé szerelmes nem? meg nem tom engem a gondolat nagyon bosszant hogy eddig őt szerettem és ezután mást szeressek?! olyan mint ha önmagamnak is bemosnák egy hatalmasat vagy mintha önmagamat csalnám meg/árulnám el? csak én vagyok ilyen alternative gondolatú?

:/


mint ha maga az érzés nem lenne különleges bárkivel bármely ember iránt érezhetnénk ilyent! senkisem különleges és potolhatatlan! mármint a feleségem legyen tényleg az akivel le élem az életemet az egyetlen! ne egy olyan személy akit bármikor potolhatok és fordítva!

2019. júl. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
jó persze itt a tapasztalatok emlékek most nem számítanak! mivel azt is bárkivel átélhetjünk
2019. júl. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút. Minden partneremnél azt hittem, hogy az igazi lesz, de nem voltak.


Sőt, elárulok egy titkot: mindig jobb az aktuális pár, mivel a személyiség is egyre inkább érik, így ahhoz megfelelőt választasz.


Legalábbis velem így van.


/És most lehet lepontozni, hogy nem romatikusítom agyon ezt a témát/

2019. júl. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van.
2019. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
NYugi senki sem pontozott le 😂😅
2019. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!