Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebbol mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebbol mit lehet kihozni?

Figyelt kérdés

Nokent kerdezek foleg noket jobbara higy ebbol a helyzetbol mit lehet kihozni?


Kicsivel tobb mint feleve isnerkedtunk meg korabban o mar szemrevetekezett engem de akkor meg egy korabbi kapcsolata tartott. Feleve megismerkedtunk, talalkozgattunk ket harom honapig.. szerintem kicsit koran adtam be a derekam neki de most ez hulyen hangzik o sem viselterosszul ezt lakas kulcsot adott minden napot egyutt toltottunk aholhebe hoba feljott az exe jelentektelen temakban bar en mar ott iskozoltem hogy nemigazan erdekel. Utolag kiderult hogy a csaj irogatott meg neki folyamat, fenyegetozott, resyegen hivogatta mikor velem volt. A pali altalaban par szavas semleges uzenetekkel rovidre zarta, mikor kerdeztektole tobben is koztuk en is miert nem kuldi el a francba es tiltja le a valasza az volt hogy o nem olyan ember hogy igy ellokjon magatol valakit de nem akar tole mar semmit. Engem kesobb csak annyira felmergelt a dolog mig a csajnak bemutatkoztam, es ezt nemmigazan fogadta nagy orommel a janyka, es hatalmas vitaba torkollot az egesz. Ezuta en veget is vetettem a kapcsolatunknak mert nekem ez volt a teto a turelmemmel..:)


Par het utan a pali megkeresett, megbeszeltuk a dolgokat es mintha mi sem tortent volna ugyanugy folytatodott minden ( a csaj nelkul. ) Majd neha neha csak megint eszrevettem ezt a bizonytalansagot a palin, majd mikor mar ez nalam ez a viselkedese szinten kezdett nagyon sok lenni rakerdeztem en hogy mit gondol mert nekem ez furcsa. Akkoriban is neha megjegyezte de most “hatarozott” valasszal kozolte ugyanazt hogy korkulonbseg neki sok. Kerdeztem higy ezt jo par honappal ezelott is tudta hany eves vagyok, mire a valasza az volt hogy ugen mert nagyon jol erzi magat velem de tart a velemenyektol. ( ??????) Jo akkor ott szakitottunk is. Jovohetvegen viszont egy kozos buliban egymashoz fujt minket a szel es nala kotottunk ki de szexnel tobb nem volt nem is voltam nala hajlando maradni tovabb..


Ennek tobb mint egy honapja mar, es a napokban ismet megkeresett, kepes volt hetvegen eljonni egy szorakozohelyre egymaga mert valakitol megtudta hogy ott vagyok. Persze odajonni nem mert, foleg hogy ekozotti idoben is volt egy kisebb felreertesunk vele meg egy volt baratnommel kozosen illetve en is az ismeroseimmel voltam ott akik nem igazan szivlelik ot emiatt az ide oda valo lengese miatt es csak egy nagy hulyenek tartjak amiert nem elt a lehetosegevel.( Velem.)

Irasban beszeltunk jo par ora hosszat a korabbi felreertest is illetve a kozos baratnot is miert is likvidaltam az eletembol:)

Felhozta a korabbiakat higy mennyire jo volt velem es ujra szeretne talizni... akar ma is.. a korabbit lemondtam mert mas dolgom volt..

Tenyleg osszhangban voltunk a szex az vmi brutalis volt kettonk kozott es ez miatt is szeretnek egy pici feket magamra rakni hogy ne essek kisertesbe ha talalkozok vele illetve nem tudom hogy igazabol a bizonytalansagabpl adodoan tenyleg nem tudja vagy mar tudja hogy mit akar (es engem)vagy pedig csak a szex... ( volt es van neki tobb ilyen csaja akiket felhordhat-na- magahoz szexelgetni.)


Szerintetek?

Koszi a valaszt

26n 34f


2019. júl. 29. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Te mondtad ki a végén az igazsagot: volt es van tobb csaj, akivel szexel. Egy vagy kozuluk, ez a nagy igazsag.
2019. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem igazan arra vagyok kivancsi hogy kije vagy mije vagyok neki hanem a vastagon szedett kerdes erdekel. Mit lehet a lentebb leirtakbol kihozni? 😊
2019. júl. 29. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, ha azt írom, hogy alkalmi szexet/kötetlen szexkapcsolatot.
2019. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!:) igy okebb...:)
2019. júl. 30. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!