Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esély még? Érdemes várni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély még? Érdemes várni?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok együtt a párommal. Én szeretem és szeretnék vele maradni. Viszont mostanában elgondolkodok azon, hogy vajon összeköltözhetnék-e vele valaha is, lenne-e esély egy külön életre vele.Igazából én szerintem belevágnék később vele de ő bizonytalan még. Azt mondta, egy próbát megér de amúgy erre most jelenleg biztos nem kerülhetne sor. Én magam sem akarnék most összeköltözni mert azért még várnék valamennyit de ha ő benne lenne később és még együtt lennénk, akkor nem utasítanám el. Így, hogy ő nem 100%ig biztos, hogy összeköltözik velem később de nem is zárkózik el teljesen, így van értelme vele lennem még?

Egyébként nemcsak a felém érzett érzéseitől teszi ezt függővé hanem például 1-2 év mire a munkahelyén előre tudna lépni, akkor már elgondolkodna rajta de különben a családja sem egy egyszerű eset és ezért is akadályozva lenne.Egyébként sem olyan típus akinek ez minden vágya, hogy összeköltözzön meg esküvő meg ilyesmi. De hátráltató tényezők is vannak.Meg előttem sokáig nem volt kapcsolata szóval hozzászokott hogy nincs mellette állandóan valaki. És azt is tudom hogy nekem megcsinált olyanokat is, az én kedvemért amiket még egy nőnek sem. Mondott már olyat is hogy sokat köszönhet nekem.Már szinte mint aki kibújt a bőréből olyan volt néha. Ha annyi mindent megtett már miattam, számíthatok rá és szeretem, akkor legyek vele még mondjuk 1-2 évet?

Ha egyébként jó a kapcsolatunk mert tudom, hogy számíthatok rá, gondoskodik rólam ha kell, türelmes velem, értékeli a belső tulajdonságaim, szellemileg is illünk egymáshoz, akkor van értelme együtt maradni? Például várni még mondjuk 1-2 évet?


2019. júl. 29. 15:13
 1/10 A kérdező kommentje:

Szóval nem a jelenlegi helyzetre nézve írtam ki a kérdést mert most még én se költöznék vele de később szerintem akár igen. De van értelme amiatt elhagyni valakit mert a jövőben vagy lesz valami vagy nem?

A családja amúgy nem azért zavaró tényező, mert mondjuk ellenzik a kapcsolatunkat hanem más okból. Beteg családtagok gondozása ami részben rá hárul ezért állandóan ott kell neki lenni. Vagyis nem egész nap de minden nap. Ezt csak azért írom hogy senki ne értse félre.

A munkahelyén meg azért akar előrelépni mert nagyobb lenne a fizetése és jobban megengedhetné anyagilag.

2019. júl. 29. 15:17
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Az összeköltözés nem nagy cucc, ha mégse jön be, semmi visszafordíthatatlan nem történik. 2 év alatt bőven össze lehetett volna hozni, ha akarta volna. Most is csak terel. Az ilyenek, amilyennek őt is leírtad, marhára nem akarnak összeköltözni.
2019. júl. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Összeköltözni most jelen pillanatban én se akarnék de mondjuk 1 vagy 2 év múlva akár igen.

Én 22 vagyok, ő 32.

2019. júl. 29. 15:19
 4/10 A kérdező kommentje:
A fizetése amúgy azért lenne fontos mert ha sikerülne neki előrelépni, akkor szinte duplája lenne és az sokat jelentene neki. Most örül, hogy kijön a fizetéséből.
2019. júl. 29. 15:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha neked megéri várni, akkor tedd azt. Viszont, ha 2 dolgozó ember költözik össze, azért nem olyan nehéz a dolog.
2019. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Második válaszoló: ezt nem is írtam hogy jelen pillanatba márcsak azért se költöznék vele össze mert én nem dolgozok. Egyetemre járok még, 2 évig tanulok még. De 1 vagy 2 év múlva már jobban hozzá tudnék járulni anyagilag.

Én viszont most inkább arra lennék kíváncsi, hogy az ő bizonytalan - vagy igen vagy nem - hozzáállása miatt reménykedjek-e.

Vagy ha még fiatal vagyok szóval úgyse akarok családot most azonnal és még úgyis tanulok 2 évig akkor várjak és majd meglátjuk? Adjak egy esélyt ennek?

2019. júl. 29. 15:32
 7/10 A kérdező kommentje:
Vagyis ugyanannak a válaszolónak a második válaszára írtam a kommentet de mindegy.
2019. júl. 29. 15:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, hogy dolgozol te is. Viszont az ő kifogásai eléggé szemet szúrnak. Persze, nem ismerem a kapcsolatotokat, így nehéz bármit is mondani. De így, hogy te még tanulsz, érthető, hogy nem költöztetek össze.

Nagy köztetek a korkülönbség is, szóval, tényleg ezerféle kimenetele lehet ennek a kapcsolatnak.

2019. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj persze, főleg ha te is úgy érzed hogy kell még némi idő. Mi lenne a cél? Saját lakás/ház vagy albérlet??
2019. júl. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Először szerintem az albérlet lenne mindenképp a jó megoldás. Ő biztosan azt szeretné és az nekem is ideális lenne.
2019. júl. 29. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!