Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tagadtad már meg a valós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klau97hun kérdése:

Tagadtad már meg a valós érzelmeid egy számodra fontos ember előtt? Utólag nem bántad meg hogy így tettél?

Figyelt kérdés
2019. júl. 29. 15:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem tagadtam, akit szerettem annak megmondtam.
2019. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem, ennek semmi értelme.
2019. júl. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Sokszor fojtom el az utálatomat, nem szoktam megbánni. A békére törekszem.
2019. júl. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Néha nincs jobb megoldás. Én elkövettem azt a hibát (már kapcsolatban voltam), hogy az exemmel egy őszinte beszélgetés során talán túl sokat meséltem arról, milyen fontos volt nekem. Bár ő is hasonlóról számolt be, mégis megijedhetett, mert amint egy kicsit közeledni kezdtem, rögtön kizárt az életéből. Semmit sem kellett volna mondanom. Nem tudom, hogy ezért volt - e. Lehet, hogy túlzásba estem, nem tudom... Nem volt bennem rossz szándék, csak a barátságunkból akartam egy kicsit visszanyerni. Fiatalok voltunk. Most úgy érzem sok év távlatából is, hogy nem tudnék a barátja lenni, túl fontos pont volt az életemben, túl édes és őszinte volt az egész közöttünk. Talán ezt érezte meg ő is, jóval előbb, mint én. Jobb volt így, de szerintem jobb lett volna akkor semmit sem mondani. Még mindig hülyén érzem magamat emiatt, komplett idiótának. Jobb lett volna ha azt gondolja, nem jelentett sokat. Így talán azt gondolta, szórakozni akarok vele vagy nem tudom... Túl hirtelen hidegült el tőlem a beszélgetés után. Rossz érzés maradt bennem.
2019. júl. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

igen, mikor elhagyott, azt mondtam neki hogy én se szeretlek már. nem volt igaz. a férjemnek meg azt mondom, hogy én is szeretlek és ez sem igaz.

38n

2019. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Igen. Nem akart tolem komolyat, hulye lettem volna sebezhetove tenni magam elotte.

Nem bantam meg.

2019. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Én nem tagadtam és megis bántam.El mondtam mit érzek,így jól meg aláztam magam.Ki tudja mi lehetett volna belőle,bár mindketten házasságban élünk
2019. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Lehet, hogy még menthető valami.
2019. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

8#-as válaszoló. Ha még menthető,hát mentsd

7es voltam

2019. júl. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tagadtam meg,bár tudtam,hogy esélyem sincs nála.De nem tudtam magamban tartani,annyira erős volt az érzés.Máig sem múlik.
2019. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!