Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől függ, hogy egy nő max....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ, hogy egy nő max. Csak pár éves korkülönbséget tud elképzelni, vagy akár 15-20 évest is? (Direkt szélsőségeket írtam most)

Figyelt kérdés
Találkoztam normális és "nem normális" nőkkel is mindkét kategóriából, szóval nem mondom hogy csak az egyik lehet jó vagy a másik. Csak kíváncsi vagyok ez hogy alakul ki.
2019. júl. 31. 12:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Érettség kérdése szerintem leginkább. Én mondjuk nem úgy indultam neki anno, hogy én az idősebb pasikhoz vonzódom, de ahogy láttam a saját korosztályomat lassan rá kellett jönnöm, hogy nem ugyan azon a szinten vagyunk és nem jók nekem kapcsolatra, egyre inkább hajlottam az idősebb korosztály felé. Volt olyan párom, aki egy évvel fiatalabb volt, katasztrófa volt, nem párom volt hanem gyereket neveltem. Ugyan ez volt a nálam 3-4 évvel idősebb párjaimmal is sajnos. A férjem 10 évvel idősebb, ő tökéletes hozzám, egy szinten vagyunk. Nekem ennyire volt ahhoz szükségem, hogy ne azt érezzem, hogy egy gyerekkel vagyok együtt. Biztos vagyok benne, hogy a saját korosztályomban is találtam volna olyat aki hozzám hasonló érettségi szinten van, de sokkal egyszerűbb volt az idősebb korosztállyal.
2019. júl. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes válaszok. Én sokáig azt hittem, csak a velem egykorúakra bukok, aztán tetszett már meg fiatalabb és 12 évvel idősebb is-ez nem jelenti azt, hogy együtt is voltam velük. Egy minta van, hogy ne legyen macsó tuskó vagy hímsoviniszta, mint az apám volt.
2019. júl. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálam a tapasztalatok hozták úgy, hogy most már behatárolom a kort. Voltam velem egykorúval, fiatalabbal, idősebbel, sokkal idősebbel is. A velem egykorú, vagy pár évvel idősebb működött. A fiatalabb éretlen volt, hiába volt élettapasztalata, akkor sem úgy gondolkodik egy 20 éves, mint egy 25 feletti. A 13 évvel idősebb pasim pedig nem bírta velem tartani a tempót, ő már csak nyugalmas, unalmas életet akart.
2019. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!