Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők 99%-a miért érti félre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők 99%-a miért érti félre ha egy férfi kedves vele?

Figyelt kérdés

Mármint azt hiszik, hogy minimum már holnap a lába közé akarod dugni a micsodád, pedig közben még csak nem is tetszik.

Nem egyszer jártam már úgy, hogy elkezdtem beszélgetni egy nővel és érdekesnek személyiségűnek találtam, aztán újra beszéltünk és újra és a vége az lett, hogy hirtelen vagy már programot akar szervezni "nekünk" vagy elkezdett lerázni, de még arra sem volt elég gerinces, hogy megmondja, hogy miért, nem nekem azt ki kellett volna találnom, hogy az a baja, hogy ő azt hiszi, hogy én akarok tőle valamit.


Bocsánat, de a nők többsége miért ennyire ostoba? És pont a férfiakhoz, mikor ők állandóan kibeszélik a pasikat.



2019. júl. 31. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Ez inkabb a férfiakra jellemző.
2019. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Valószínűleg azért, mert a férfiak 99% nem beszélget egy nővel "csak úgy". Ezért.
2019. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Mindig azt mondják a férfiak, nincs férfi-nő barátság, férfi hátsó szándék nélkül nem közeledik egy nőhöz. Ha olyat csinálna veled, amit a haverjaival is tud, akkor a haverjaival csinálja.


Nem értjük félre, figyelünk rátok, mikor beszéltek.

2019. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, Te egyébként mit szerettél volna ettől a nőtől?Semmit?

Hiszek a férfi-nő barátságban de az nem így szokott kialakulni ahogy Te írod. El nem tudom egyébként képzelni ezt a helyzetet.


Megismerkedsz egy nővel, beszélgettek, majd ismét találkoztok-beszélgettek, majd ismét.


Tanulj az esetből és legközelebb ha hasonló helyzetbe kerülsz rögtön mond meg az elején,hogy Te csak sétát, beszélgetést és semmi többet nem akarsz. Nehogy már szegény nő megint többet gondoljon bele! :) :(

2019. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Én mondjuk hiszek a férfi-nő barátságban, viszont a barátaimmal szoktam programot szervezni. Szóval ezt a részét meg lehet, hogy te érted félre, kérdező...
2019. júl. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

"Nem értjük félre, figyelünk rátok, mikor beszéltek."


Akkor figyeljetek jobban, mert elnézést, de nekem már a tököm is tele van azzal, hogy az összes nő "golfozónak néz" minket, olyannak akik csak és kizárólak "lyukra játszik".

2019. júl. 31. 19:31
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, egyszerű lenne a képlet. Ha már úgyis annyit beszélgettek, akkor esetleg valamelyik beszélgetés közben megemlíthetnéd, hogy NEM keresel kapcsolatot, csak barátilag beszélgetsz. És akkor nincs félreértés.
2019. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

5-ös Nagyon jól összefoglaltad, hogy "el sem tudom képzelni a helyzetet" itt a probléma, erről beszélek, hogy el sem tudjátok képzelni a helyzetet...


Ja és a "én csak barátkozni akarod" szöveg úgy pörög le ezekről a nőkről, mintha nem is hallották volna, elvben én ezt letisztázom velük az elején. Aztán mégis ez a vége.

2019. júl. 31. 19:35
 9/16 A kérdező kommentje:
6-os! Nem. most nem írom le a konkrét eseteket, de nem, ezt hidd el. Ennél több eszem van.
2019. júl. 31. 19:37
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Hát, már pedig én ezt nehezen tudom elképzelni. Ha egy férfi azt mondja, hogy csak barátságot akarok, mégpedig így, ezekkel a szavakkal, akkor nem alázom meg magam azzal, hogy rámászok. Elég béna nőknél próbálkozhatsz....várj csak, nem egyetlen nő alapján általánosítasz?
2019. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!