Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 28 éves férfiként nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 28 éves férfiként nincs vagyonom, lakásom, autóm, akkor én a nők szemében egy lúzer pasi vagyok aki nem jó parti?

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 13:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha jó party lennél, nem itt sírnál minden nap. De komolyan, amennyi időt itt töltesz, már 2 céget alapíthattál volna.
2019. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Kapitány_úr ***** válasza:

Ezek külsőségek, amik valaminek lehetnek a tünetei. Na, s ez a lényeg, hogy minek a tünetei.

Ki milyen mélyre néz, olyan mély lelkületű ember. Ha valaki a puszta külsőségek miatt, azok valódi okát nem ismerve és nem is keresve elítél bárkit, akkor az annyit is ér.

2019. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
Már hiányzott a napi rinyalasod. Ja nem.
2019. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
A saját szemedben mi vagy?
2019. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek nem kell ezt az orrára kötni.
2019. aug. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
A nők azonnal kiszagolják anélkül is hogy mondanám nekik.
2019. aug. 2. 13:37
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Te randiznál magaddal? Ha igen, miért? Ha nem, miért?
2019. aug. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Kapitány úrral értek egyet. Nem mindegy, hogy mi miatt nincs semmid. Azért mert nemtörődöm vagy, feléled, elbulizod a pénzed vagy nem is dolgozol, mert eltartanak a szülők vagy esetleg dolgozol, spórolsz valamire, vállakozást akarsz indítani?
2019. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Már sokszor leírtam az itteni ilyen kérdésekre. Sok nőnek nem lenne párja, ha mindegyik a lakással, autóval rendelkező pasira várna. Illetve nincs annyi jól szituált férfi mint amennyi nő erre vágyakozik. Tehát elöbb utóbb szóba kell, hogy álljanak Mr.m Átlaggal.
2019. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Azért nincs semmim, mert nem vagyok senior C++ programozó vagy trafiktulaj hogy legyen miből vagyont építeni

+ nem örököltem méregdrága ingatlant sem.

Nem tart el senki, saját lábamon állok.


Van egy kis megtakarításom de ennyi, vagyonnak nem nevezném.


A férfiaknál ez valamiért lúzerséget jelent a nők szerint, holott a legtöbb nő se áll ennél jobban, aztán beleülnek a pasi lakásába, vagyonába, stb.

2019. aug. 2. 13:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!