Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 28 éves férfiként nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 28 éves férfiként nincs vagyonom, lakásom, autóm, akkor én a nők szemében egy lúzer pasi vagyok aki nem jó parti?

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 13:29
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Aha. Menjek külföldre melózni több műszakban, hogy még keveseebb esélyem legyen nőre.


Mert Nyugat Európában az ott élő kevés magyar nő a helyi gazdagabb férfiakra harap.

2019. aug. 2. 13:59
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Kinn megszeded magad, aztán jössz vissza. Felveszel menő akcentust, csilivili öltöny, cselézett haj, szivar meg minden és lesz esélyed.
2019. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

"már 2 céget alapíthattál volna."


És a magyar viszonyok és elmebeteg adózás miatt már csődben is lenne mindkettő, kivéve ha csaltál, vagy vannak kapcsolataid a "kormányzatban"

2019. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Éltem kint, de nem szedtem meg magam. Van pár millió megtakarításom de ennyi.


Azok a pasik fényévekkel leléptek akiknek lakásuk van, luxusautójuk, stb.

2019. aug. 2. 14:03
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

"Van pár millió megtakarításom de ennyi."


Haveromnak meg amennyire ismerem 0 Ft megtakarítása van, és csak 2 évvel idősebb, mint te. A családjánál lakik, soha az életben nem volt még külön az "atyai háztól". Jelenleg munkanélküli, nincs állandó állása, és nem is akar semmit kezdeni az életével.


Amúgy jó arc, de ez a tróger életmód elég gáz benne. Szóval ő még sokkal rosszabb helyzetben, van, mint te. Ha van célod, és haladsz felé, nem vagy lúzer. Mondom úgy, hogy én is le vagyok maradva sokmindenben, nekem is van mit pótolnom még.

2019. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Én se várok el többet, mint amennyi van.

Két évvel fiatalabb vagyok nálad, mégis van saját lakás és autó. Megdolgoztam érte, kihasználtam az adódó lehetőségeket.

2019. aug. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért jó 28 évesen még a szülőkkel lakni.

Téged nem idegesít, hogy nincs élettered és nem a saját szabályaid szerint élsz?

Kéne lennie valami saját életre való törekvésnek egyedül is...

2019. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

#27

Szobát bérel, már legalább öt kérdése alá belinkelte a képét.

2019. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Nem a szüleimmel élek, szobát bérlek, ja, ahogy az előző írja.


Persze nem valami mutatós, kicsi is, de hát ez van, erre van pénz.


Nem fogok 130+rezsit fizetni a látszatért hogy úgy tűnjön hogy "elértem" valamit mert egyedül élek egy lakásban.

2019. aug. 2. 14:37
 30/33 Rockarc ***** válasza:
100%

Szerintem az irany jo volt, csak megrekedtel. Leginkabb a mentalitasod miatt. Az, hogy van felretett penzed, az is jo. Az lenne a kerdes, hogy mit tervezel vele? Az latszik, hogy darabokra vagy esve, es nem tudod osszekaparni magad. En a helyedben keresnek a pszichologust, es 3 honapig magamba invesztalnek. Ott van egy iszonyatos elmaradasod, ott tudnal sokat fejlodni. Ha mar latod az elet napos oldalat is, akkor utana mar konnyebben fogd megtalalni a szamitasodat is.


43F

2019. aug. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!