Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 28 éves férfiként nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 28 éves férfiként nincs vagyonom, lakásom, autóm, akkor én a nők szemében egy lúzer pasi vagyok aki nem jó parti?

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 13:29
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Nem bulizom én el a pénzt...egyszerűen átlagos fizetésekből nem lehet szerintem vagyont építeni, ez van.


Aki örökölt ingatlant annak lehet könnyebb.

2019. aug. 2. 13:48
 12/33 anonim ***** válasza:
75%

Imádom, hogy kerülöd a nem nőket lenéző válaszokat. XD

Te randiznál magaddal? Nem csak anyagi, de jellemet nézve is?

2019. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 Lazy Lover ***** válasza:
75%
hallod balázska Magyarország a lehetőségek országa lett az állam fizet 2 okjét ingyen tanulj 1 jó szakmát ne itt rinyálj . amennyit itt sírsz tanulásra fordítanád azt az időt már rég jól keresnél lenne csajod ma már nem kell 1 nőnek se 1 koldus
2019. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Milyen kérdés ez? Persze hogy randiznék magammal. Semmivel se vagyok suttyóbb mint sok férfi aki oldalán ott a nő.
2019. aug. 2. 13:50
 15/33 A kérdező kommentje:

Én nem várok el többet a nőtől amit én tudok nyújtani, nekem nem gond ha a nő is vagyontalan.


Az idegesít amikor ezek a nők is elvárják hogy virítsam a lakást, a vagyont, a jólétet, a nyaralásokat.


Ők meg beleülnek a készbe. Kész pitsa, meleg málé.

2019. aug. 2. 13:51
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

A hozzáállásod miatt vagy lúzer szerintem. Nekem az összes párom átlagos férfi volt. Tanultak, dolgoztak, stb....egyikük sem volt hú de nagy vagyona vagy milliós fizetése.

Egy normális nő szerintem úgy gondolja, hogy a férfivel együtt szeretné felépíteni a közös életüket...mind ami az anyagiakat, mind ami az érzelmi részét jelenti az életnek.

2019. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy elvárják, beszélsz nőkkel?
2019. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

"Egy normális nő szerintem úgy gondolja, hogy a férfivel együtt szeretné felépíteni a közös életüket...mind ami az anyagiakat, mind ami az érzelmi részét jelenti az életnek."


Szerintem meg jobban szeretnek beleülni a készbe, mint albérletezni velem, küzdeni a horror albérletárakkal, harcolni az ingatlanárakkal, stb.

2019. aug. 2. 13:53
 19/33 A kérdező kommentje:

Beszélek velük. Simán elvárják legalább a saját lakást. Vagy saját albérletet ami ugye egyedül luxus kategória, annyira drága.


A nők ilyenek. Nem értik hogy ez egy csóró balkáni ország, azt hiszik Amerika vagyunk és itt pénzt is lehet keresni.

2019. aug. 2. 13:54
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Menjél külföldre melózni több műszakban.
2019. aug. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!