Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ekkora korkülönbséggel működhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora korkülönbséggel működhet?

Figyelt kérdés

22 év korkülönbséggel működhet a kapcsolat?

Én vagyok a lány,22 éves,egyetemista.

A pasi 44 éves.

Tudom fura,de annyira jól érezzük magunkat együtt és minden passzol,nagyon jó barátok vagyunk és kezd átfordulni a dolog másba.

Szerintetek működhet?



2019. aug. 3. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rövidtàvon igen. Hosszùtàvon neked nem lesz jò.
2019. aug. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Rajtatok áll, hogy működhet-e. Azok választanak így párt akik kis királylánynak szeretik érezni magukat a kapcsolatban. Mert az biztos, hogy ez a férfi egész másképp néz rád, mint egy korodbeli srác. Mások tanácsaival meg nem kell foglalkozni.
2019. aug. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Hosszútávon nem fog működni.

Apukáddal jó a viszonyod? Csak mert ez a korkülönbség apakomplexusra vall.

2019. aug. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha egy pasinak 44 évesen nincs családja, és csak egy kislánnyal találja meg a közös hangot (mert a saját korosztályának nem kell), akkor az defektes.
2019. aug. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

20+ év korkülönbség az egy generáció. Tudod máshol tartanak az életben. Más érdekli őket, más a fontos.


Szexre működhet egy darabig, amúgy nem.

2019. aug. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem teljesen értek egyet a válaszadókkal. Szerintem működhet. Nagyapám és nagymamám között is 20 év van és már 40 éve házasok. 2 gyerekük született. Nagypapám 83 mamám 63. Boldogok jól megértik egymást. Amikor én megismerkedtem a férjemmel,aki szintén 20 évvel idősebb nálam ,akkor voltam 21 ,mamám csak annyit kérdezett tőlem, hogy megértitek egymást, jól érzed vele magad? Mondtam neki, hogy soha nem éreztem magam ennyire jól senkivel,mint vele. Annyit mondott, hogy akkor ne érdekeljen senki véleménye és ő ha vissza forgathatná az időt, akkor is papámat választaná. Eloszlatta minden kételyemet. 15 éve vagyunk együtt nagyon boldogok.Van 2 szép gyerekünk. Minden nap edzeni jár sok huszonévesnek nincs olyan teste. Jó a humora nem beszűkült,fiatalosan öltözködik. A kisfiunkkal játszik,focizik a lányunkkal elbabázgat,lovagol. Nem minden férfi lepukkant és besavanyodott 40-50 évesen.

Próbáljátok meg,ha működik az jó,ha nem legalább megpróbáltátok. Veszteni valótok nincs.

2019. aug. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek nagy többségében csak a szex része működik. Vannak kivételek, csak azok ritkák. Nagyon ne lovald bele magad!
2019. aug. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%

Ha mindketten egy birányban gondolkodtok, akkor igen! Működhet! Hogy meddig, az majd kiderül...

50Ffi

2019. aug. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!