Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet ez, hogy mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez, hogy mégsem akar többet?

Figyelt kérdés

Adott egy psi aki 20+ évvel idősebb nálam.

Nagyon jóban vagyunk,sokat lógunk együtt. Le is fekszünk,de nem mindig. Van hogy csak kirándulunk,helyelre járunk.

Viszont mégsem akar kapcsolatot mert azt mondja,tinis vagyok.

Én nagyon belezúgtam sajnos....

Nem csak a szex miatt van az egész,mert sokszor kimarad a szex,mégis együtt lógunk és nagyon jó barátnak tart.

Miért nem akar kapcsolatot? Hoszen a barátság plusz szex az teszi ki a kapcsolatot,nem?

22N


2019. aug. 3. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb.. Nem volt elég? Amúgy megmondta: gyerek vagy.
2019. aug. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Golddigger🤔
2019. aug. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mit nem lehet ezen érteni. Ha lenne egy 16 éves srác akivel jóban vagy, szexeltek is, akkor sem jönnél vele össze mert gyerek hozzád képesz. Felnőtteknél az a 6 év semmi.

De a 22 már más. Ő egy nagyon más generáció. Lehet hogy kedvel, meg jó veled a szex, bír de kapcsolatra gyereknek tart. Esetleg még ha bele is menne, pár év után már nem működne az eltérő igények miatt.

Csak azt nem értem hogy ha valaki konkrétan elmondja mit nem akar akkor azt miért nem lehet felfogni.. megindokolta, nem hiteget, élvezi a helyzetet te meg naivan elhiszed hogy majd meggondolja magát.

2019. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:
100%
Azért nem akar, mert odahaza vàrja az asszony, meg 3ilyen, mint te. Alkalmi vagy neki, csak még nem fogtad fel.
2019. aug. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert tök mindegy, hány éves vagy, akkor is csak szexre kellesz. Ha nem ez lenne a kifogása, akkor más.Nem akar tőled semmi komolyat, pont.
2019. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!