Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha annyit ittam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha annyit ittam hogy nem emlékszem rá mitcsinaltam hogy kerültem haza?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel mentem azt tudom de utána nem tudom kikkel voltam otthon ébredtem reggel.

Barátnőm valami pasival volt azt mondta ő nem tudja hogy én mitcsinaltam

Barátom nincs most itthon.

Szerintetek tudnék arról ha szexeltem volna valakivel?


2019. aug. 3. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Esélyes hogy tudnál róla, ha valakivel szexeltél. Lehet csak beittál aztán hazamentél, ezen felesleges rágódni úgyse tudsz mit csinálni már.
2019. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most már semmit. Máskor ésszel iszol.
2019. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem is volt már sajnos pár teljesen KO-s berúgásom, nem tudom hogyan juttottunk barátnőkkel haza, de arról hogy szexelsz-e valakivel egy emlékfoszlányod csak van...
2019. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!