Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csődtömeg vagyok ehhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csődtömeg vagyok ehhez a lányhoz képest?

Figyelt kérdés

Nos,adott egy jó barátom,egy velem egyidős (22 éves) lány.

Egyetemista, de mellette már a szakmájában dolgozik egy multi cégnél.

Sok barátja,barátnője van , majdnem minden reggel futással kezdi a napot,het 1x pilatesre jár a barátnőivel és néhányszor kondiba. Teljesen Egyedül él ,mos,takarít mindezek mellett. Csinos,jó cuccai vannak.

Aztán itt vagyok én, kirúgtak az egyetemről,itthon lakok az anyámmal, még soha nem dolgoztam,kb egész nap csak “lógatom”...

Belezúgtam ebbe a lányba, mindent elmondunk egymásnak. Gondolom reménytelen,hogy ő is belémessen.

Főleg,mert elárulta hogy tetszik neki egy 40es pasi..és kavargatnak. Ő odavan a pasiért, de az mégsem lép, a dolog megrekedt a szexnél. Szenved a pasi miatt,én pedig a lány miatt.

Mint egy ördögi kör...

Nem értem,hogyha a 40es elutasítja és csak szexre használja,ő miért akar kapcsolatot és zúgott bele,amikor itt vagyok én,aki jó barát, mindent elmondunk egymásnak stb....:( (a csaj kb gazdagabb mint a 40es úgyhogy ne gyertek a “pénzéért akarja őt” kofejezéssel)

Szóval mit tudnék tenni,hogy ne fusson a 40es után,akinek nem kell? Hanem helyette inkább vegyen észre engem mint pasit?



2019. aug. 3. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél lúzer? :D Első lépésnek jó lenne. Te vagy az aszexuális sírópárna, egyáltalán nem néz rád férfiként ezek alapján.


Neki az ambíció, tapasztalat, dominancia vonzó. Ezt pedig idősebb férfiakban találja meg, te pedig ezek ellentéte vagy, mert sehova sem tartasz, és most sem vagy senki. Változtass vagy keress új múzsát.

2019. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Nem tetszel neki, es azt meg felejtsd el, hogy eroszakkal megprobalod lebeszelni a pasirol. Annal jobban fog csak a 40eshez ragaszkodni.

Te inkabb a sajat eletedet probald meg menedzselni, kezdj magaddal valamit, mert ez a celtalansag nem meno, se nem vonzo.

2019. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és aki a "pasi" szót használja, az nem érdemli meg hogy is férfinak tekintsék őt.
2019. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem egywzer jött hozzám sîrva a lány,hogy a 40es eltűnt egy hete és nem éri el.

Ki hallgatta meg? ÉN

Aztán mikor 2 hét után előbújt(eközben isten tudja kikkel kavargatott,gondolom levarrt pár tinilányt) és rohamt a karjaiba....akarom mondani az ágyába.

Nem értem neki ez miért vonzóbb???

2019. aug. 3. 23:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátzónában vagy és neked sírja ki a bánatát, ne gondold, hogy kellenél neki, ha a 40-es se lenne. Ha te többet érzel iránta szerintem ne beszélgess vele, mert csak magaddal cseszel ki.
2019. aug. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Barátzónában vagy csak.


Sajnos esèlytelen vagy nála,nem tekint rád férfiként semmilyen szinten,csak lelkiszemetes ládànak használ.


Tényleg az ambíció,karrier,siker,dominancia ez a vonzó számára.

Ha látja,hogy majd haladsz az életben akkor talán megfordulhat de addig nem.

2019. aug. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne tégy, bármit teszel, még nagyobb lúzer leszel ebben a történetben.

Addig felejtsd el a csajt, amíg még nem olyan nehéz az elválás. Úgyis összejön ezzel a pasival, vagy talál egy másikat, és te akkor offolva leszel teljesen.

Kezdj el másik csajt keresni.

2019. aug. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd megy hozzád, ha a 40-es végleg kibaxxa.
2019. aug. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Néha arra gondolok,azt se bánnám ha csak szex lenne akkor. De még az is esélytelen.......
2019. aug. 4. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!