Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szinglik jellemzően esetenké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szinglik jellemzően esetenként szabadok és elérhetőek interneten?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert van egy srác, akivel kb. 1 hete megismerkedtem, állíthatóg szingli, de esténként nem igazán kapok tőle üzenetet soha, inkább napközben. Munkáját tekintve irodista. És ugye én is irodista vagyok és szingliként én is esténként érek rá inkább, úgy este 8-9 után. Meló-angol óra - edzés - barátok. Szóval, ha magamból indulok ki, nem kerek valami.

2019. aug. 4. 09:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%

Én 0-24-ben elérhető vagyok! :-) Ha nem elérhető, írj nekem! ;-)

Egyébként szingli pasiként én is munka után esténként vagyok jobban elérhető. Pontosabban bármikor elérhető vagyok, de inkább este tudok folymatosan figyelni és írni. És mivel nincs ki előtt titkolózni, így a visszajelöléssel sem lenne gond. :-)

2019. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
62%
#7 Igen, magadból indultál ki, de nem mindenki van így rágyógyulva a telefonra. Nem tudom, hogy hány évesekről beszélsz, de én amikor egyedül vagyok, akkor sem nyomom a közösségi oldalakat, hanem el tudom foglalni magam máshogy is. Pedig én sem vagyok öreg. És mint írtad, annyira nem is ismered. Szóval, bármi lehet, még foglalt is lehet.
2019. aug. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
11%

A pasi kapcsolatban

Te meg nem vagy singli ha pasit akarsz

Max egyedulallo ...

A singli az aki tudatosan nem akar parkapcsolatot

De te igen szal nem hasznalj helytelen egy fogalmat ha nem vagy tisztaban vele

2019. aug. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
63%
Egy hétről beszélünk, nem? Ha két hónapja soha nem érme rá esténként, gyanús lenne, de lehet, hogy ez a hét most valamiért így jött össze. Néhány éve ismerkedtem egy pasival, pár nap után egész hétvégére eltűnt. Le is írtam magamban, majd kiderült, baráti társasággal elutaztak a Balatonra, ezért nem írt. Azóta már a férjem. Egyébként ő pl sokat játszik/szott esténként, olyankor én is nehezen kommunikáltam vele, munka közben többet írt. Megkérdezted már tőle, hogy hogy telt az estéje?
2019. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
37%

#13!

Most nagyot szóltál, mint egy vízipisztoly! Kár, hogy sem helyesen írni, sem fogalmazni nem tudsz, de azért osztod az észt!

Olvass utána, Okoska, mielőtt baromságokat írsz!


Magyar értelmező szótár, amelyben a pontos és könnyen érthető meghatározások része minden fogalom, jelentés, szóhasználati példamondat, a helyesírás és a szó eredete.

Szingli szó jelentése

szingli (főnév)

Fájl:Szingli.jpg

1. egyedülálló; párkapcsolat nélküli személy



Eredet [szingli < angol: single (egyedülálló < egyetlen) < latin: singuli (egyetlen) < simpla (egyszeres, szimpla)]


Nem ártana csak olyan dolgokhoz hozzá szólnod, amikben jártas vagy!

50Ffi

2019. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
77%

Ezt én is tanúsíthatom.... aki hétvégén soha nem tud írni 1 mondatot sem, az kapcsolatban van...


Lehet, hogy vannak barátok, vagy családi program, meg buli vagy hasonló, de attól mindenki tud legalább írogatni....

2019. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
10%

Az ertelmezo szotar nem irja le csak magat a szo jelenteset.

De angol nyelvteruleten mint fogalmat nem igy hasznaljak.

A single az egy eletforma olyan egyedulallo ferdit vagy not takar aki tudatosan nem akar part hanem egyedul el es igy is akar maradni. A singlie nagy barati korrel rendelkezik jo kapcsolatrendszerrel nyitott a vilagra utazik kialitasokra muveszettel kapcsolatos aporttal kapcsolatos rendezvenyekre jar baratokkal. Ejszakai eletet el es nem okoz gondod neki a ONS vagy par hetig esetlegesen par honapig tarto kapcsolat ahhol tulkep csak a szex a lenyeg. Nem akar komolyabb kapcsolatot nem akar osszekoltozest kozos dolgokat.

Jellemzoen a 25-40 eves korolytaly a kepviseloje ennek.


Szal az h egy szo mit jelent es ennek kepes voltal utananezni a wikiben az nem tudas. Tidas az ha a szo mogotti tartlamat fogalmat is ismered ....

2019. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
9%

Egyébként 15-öshöz hozzáfűznék pár szót.


Lehet, hogy azaz igazság amit te írsz és úgy van helyesen.


De nem itt Magyarországon. Itt külön jelentése van a szinglinek és az egyedülállónak.


Itt azok akik cikinek gondolják azt, vagy kínosnak, hogy egyedülállóak és nem jön össze semmi , szeretnék de nem, azok azt mondják szinglik....mert jobban hangzik mint az egyedülálló.

2019. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
53%

67%: csűrheted, csavarhatod, a szingli (!) az egyedülálló, csak azt hiszik, szinglinek jobban hangzik. És magyarul szinglinek írjuk.

Amúgy az egyedülálló szó jelentésében sehol az égvilágon nincs benne, hogy ez önként vállalt helyzet vagy csak nem jött még össze kapcsolat. Ugyanígy a szingli jelentésében sincs benne. ANnyi köztük a különbség, hogy az egyik angol, a másik magyar szó, de ugyanazt jelenti.

2019. aug. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
77%

A frászt szinlgi / egyedülálló az a pasi.


Én az vagyok, ismerkedtek egy lánnyal, és majd az egész nap cseteléssel telt.

Most vacsorázik.

😀

2019. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!