Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szinglik jellemzően esetenké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szinglik jellemzően esetenként szabadok és elérhetőek interneten?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert van egy srác, akivel kb. 1 hete megismerkedtem, állíthatóg szingli, de esténként nem igazán kapok tőle üzenetet soha, inkább napközben. Munkáját tekintve irodista. És ugye én is irodista vagyok és szingliként én is esténként érek rá inkább, úgy este 8-9 után. Meló-angol óra - edzés - barátok. Szóval, ha magamból indulok ki, nem kerek valami.

2019. aug. 4. 09:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
58%

Én elhiszem, hogy valaki nincs összenőve a telefonjával, de azért ismerkedésnél nem árt a kommunikáció :D. Ha meg ennyire elérhetetlen, akkor mire számítson az ember kapcsolatban? Najó, ez csak költői kérdés volt, én is csatlakozom azok táborához, akik szerint simán csak van valakije, ezért nem ér rá este :). Aki egyedülálló és tényleg meg akar ismerni, beszélgetni szeretne veled, az akármennyire utálja az okostelót, akármennyire fáradt, szán rád időt, a többi csak kifogás meg hazugság.


Amúgy ez még semmi, nekem voltak olyan "lovagjaim" társkeresőről, akik egész hétvégékre, hetekre tűntek el, majd ugyanúgy írtak, mintha mi sem történt volna :D. Utólag mindig kiderült, hogy asszonykával töltötték az időt.

2019. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!