Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrontottam, Helyretudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam, Helyretudom hozni vagy teljesen reménytelen?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot(nagyon megkedveltem) és rá 1 hétre elhívtam egy házibuliba de nem tudott eljönni én kiakadtam és kicsit többet ittam, másnap vettem észre h 15ször hívtam fel este. Írtam neki h ne haragudjon de nem írt vissza semmit ennek már 1 hete.Írjak még egyszer neki? v hagyjam? légy szíves normális válaszokat!
2010. júl. 12. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd, ha arra a sok üzenetre/hívásra nem válaszolt eree sem fog.De megpróbálhatod :)
2010. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, egyelőre hagyd, mert azt hiszi, hogy most is nyaggatni akarod.
2010. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyni kéne egy kicsit, mert ha még írogatnál sms-t az már nagyon idegesítő lenne számára és abból nem sok jó sülne ki!
2010. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egynlőre jegeld a dolgot..lehet nem vet rád jó fényt a dolog. Viszont, ha tényleg bejösz neki, akkor túlteszi magát a hívogatáson:D Ne aggódj sok hal van a tengerben:)
2010. júl. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom...de meddig hagyjam? Már 1 hete semmi :(
2010. júl. 12. 15:06
 6/7 anonim válasza:
Én is berúgtam egyik nap és hát nem a legkedvesebb sms-t írtam neki,persze bocsánatot kértem tőle és másnap fel is hívott 2x is,de már több mint 2hete nem keresett.Hát nem tudom,de szerintem is várj még egy kicsit,hátha jelentkezik,ha meg nem akkor keresd fel te.Sok sikert!
2010. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hát még mindig semmi, még várok ...
2010. júl. 17. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!