Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti beszélnétek a barátnőtökkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti beszélnétek a barátnőtökkel erről?

Figyelt kérdés

Szóval, mind a ketten 30on felül vagyunk, nők.

A barátnőm 10 hónappal ezelőtt találkozott egy pasival, aki, hát elég komolytalan. Nem tudja hol a buli határa, mennyit tud meginni anélkül, hogy ne bírjon lábra állni stb.

Ez a barátnőmet eléggé idegesíti amúgy, de 200 kmre élnek egymástól olyan formában, hogy csütörtöktől vasárnapig felváltva hol itt, hol ott vannak együtt.


Tudom, hogy a barátnőmet idegesíti a srác komolytalansága, mert állandóan nekem panaszkodik és mire nekem kidühöngte magát, jön a következő tali a következő hétvégén, amire minden szipi-szupi.

A gondom az, hogy össze fognak házasodni még ebben a hónapban.

Én egyszerűen nem értem a barátnőmet, több élettársi kapcsolata is volt az évek során, általában évekig tartóak, most meg összeházasodik valakivel, akivel nem is élt együtt egy percet sem?

De a több éves kapcsolatai is véget értek, mégpedig azért mert volt alkalmuk rendesen megismerni egymást. Most meg csak így beleugrik ebbe?


Esküvő után babaváró hitel, házvásárlás, majd nyilván a gyerekek.


Ti a helyemben beszélnétek erről vele, hogy hülyeséget csinál és ne kapkodjon ennyire, vagy csendben végig néznétek, ahogy elszúrja?


2019. aug. 5. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A véleményed elmondhatod, de úgyis a saját feje után fog menni.
2019. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A véleményed elmondhatod. Vagy megsértődik vagy nem. De úgy is hozzá fog menni.
2019. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd rá, még a szülők se szólhatnak bele ilyenbe. Majd tanul a kárán ha rosszul sül el a dolog. Itt már azért van tempó hogy ne fusson ki az időből, de mindenáron nem kellene beleugrani.
2019. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
De hogyhogy eddig nem mondtad el az aggályaidat. Már az esküvő bejelentésénél kibukott volna belőlem minimum egy ilyen mondat, hogy "ennyire hamar? Hisz nem is ismered és folyton panaszkodsz rá..."
2019. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Viszont 2 év múlva, amikor a srác megcsalja a terhes feleségét, 1000% hogy kizárólag a férfi a hibás. Így szokott ez lenni.


Egy masszív alkoholistával aki leáll, sőt, még tetszik is neki, arra nincs mit mondani.


Én naponta csalódom a nőkben, na nem úgy, csak azokon keresztül amiket lárok, olvasok, hallok.


Én azt hittem hogy a nők komoly emberek, céltudatosak, megvetik a renyheséget, a bunkóságot, az alkoholistákat, a munkakerülőket, a függőket, és törekednek arra, hogy megalapozzanak egy jó életet. Erre mit látok lépten-nyomon? A legutolsó idiótákba szerelmesek, és már az elején látni hogy hatalmas pofára esés lesz a vége, de nem. Gyerekek! Ez nem szerelem, hanem mérhetetlen ostobaság. 200km-t utazik egy ilyen nulla pasi miatt? Tudod mit? Meg is érdemlik egymást!!!

2019. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

2 hete jelentették be hogy egy hónap múlva esküvő. A gyerek még nem jön, de de, megjegyeztem ,hogy együtt élés nélkül ilyenbe?!?!

Meg azóta is ha épp nekem osztja a dolgot megjegyzem hogy azért ez házasság után nem így lesz, hogy lesz 4 napja lenyugodni míg találkoznak, de mindig terel hogy az más, nem is kell, blablabla.

A srác meg nem alkesz, ritkán, 2-3 havonta megy el a haverokkal, de akkor nem bír mértéket tartani.

2019. aug. 5. 14:41
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy ismerősöm baszta el így az életét! Nagy hülyeséget csinál ezzel. És egy alkoholista nem fér össze egy babával. Én szolnék a helyedben! Saját tapasztalatból mondom! Nem jutottam el a házasságig, mert időben rájöttem hogy hülyeség, és még így is ennek a levét iszom hónapok óta. Ne hagyd hogy tönkre tegye az életét. Ha más nem a szüleit is meg lehetne kérdezni erröl.
2019. aug. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

Aki még bulika, meg sggrészeg az aztán férjnek való. Na, megint születik egy, a férfiak által a sárba taposott, de egyébként ultra okos és szép és jó és minden egyben nő. Aztán lehet majd a női kommandónak lepontozni azokat, akik majd nem hogy sajnálnának, hanem egyenesen megvetik majd a nőt.


Pont tegnap írtam, hogy a rossz kapcsolatok többségénél a környezet figyelmezteti a NŐKET, de hát ti annyira de annyira önállóak és okosak vagytok! Hát, én azt mondom menjen hozz, csináltasson vagy 2-3 gyereket, majd kipróbálhatja a megalázott nők csodálatos életét. Viszont, addig is megvan a 18/5cm-es spermazuhany minden estére.

2019. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Noren1989 ***** válasza:

És én még azt hittem, hogy a 30on felüli nőknek sok az élettapasztalata.


Figyelj, szerintem a legjobb, ha megmutatod neki ezt a kérdést, illetve a rá kapott válaszokat.

Nyilván nem fogja meghatni véleményünk, hiszen a tiédre sem ad.

Ilyenkor, ha nem tudsz mit tenni, rajtad áll, hogy akarsz-e később is a mentális lábtőrlő szerepében tetszelegni,

vagy szimplán ráhagyod.

Én utóbbi esetén megszakítanék minden kapcsolatot.


Végignézni semmiképp sem tudnék egy hasonló helyzetet, így marad a b-megoldás.


Barátnőd amúgy már kezd kifutni a korból, vagy mégis mi az oka, hogy ennyire kapkod?

Nem lehet, hogy esetleg már sikerült összehozniuk a teherbeesést is?

2019. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én azt gondolom ,hogy ez inkább menekülés.


A szüleivel rossz a kapcsolata, szerintem nem is mennek az esküvőre.

A korábbi kapcsolatai mind zátonyra futottak, és szerintem meg akarja ragadni a "ködös " időszakot.


A srác 3-4 havonta megy el inni, akkor nem tudja hol a határ, nem heti 4x, emiatt a része miatt nem aggódom.

Azt gondolom, több ember is kifejthette már ezzel kapcsolatban a véleményét, mert "ugrik" a témára. Bármi hasonló megjegyzéstől ideges lesz.

Baba nincs, szülinapi grillezésen voltunk tegnap, én adtam a kezébe az italt, de tervezik hamarosan.

2019. aug. 5. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!