Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti beszélnétek a barátnőtökkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti beszélnétek a barátnőtökkel erről?

Figyelt kérdés

Szóval, mind a ketten 30on felül vagyunk, nők.

A barátnőm 10 hónappal ezelőtt találkozott egy pasival, aki, hát elég komolytalan. Nem tudja hol a buli határa, mennyit tud meginni anélkül, hogy ne bírjon lábra állni stb.

Ez a barátnőmet eléggé idegesíti amúgy, de 200 kmre élnek egymástól olyan formában, hogy csütörtöktől vasárnapig felváltva hol itt, hol ott vannak együtt.


Tudom, hogy a barátnőmet idegesíti a srác komolytalansága, mert állandóan nekem panaszkodik és mire nekem kidühöngte magát, jön a következő tali a következő hétvégén, amire minden szipi-szupi.

A gondom az, hogy össze fognak házasodni még ebben a hónapban.

Én egyszerűen nem értem a barátnőmet, több élettársi kapcsolata is volt az évek során, általában évekig tartóak, most meg összeházasodik valakivel, akivel nem is élt együtt egy percet sem?

De a több éves kapcsolatai is véget értek, mégpedig azért mert volt alkalmuk rendesen megismerni egymást. Most meg csak így beleugrik ebbe?


Esküvő után babaváró hitel, házvásárlás, majd nyilván a gyerekek.


Ti a helyemben beszélnétek erről vele, hogy hülyeséget csinál és ne kapkodjon ennyire, vagy csendben végig néznétek, ahogy elszúrja?


2019. aug. 5. 14:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ezzel, hogy alig van ember, aki belegondol abba, amit mondasz, és elismeri, hogy "igen, igazad van, hülye vagyok". Van, aki "csakazértse" csinálja azt, még ha látja is, hogy igazad van. Azt csak zárójelben, hogy erről amúgy az is tehet, akinek ha igaza van, utána lekezelő lesz.
2019. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem alkoholista barátnőm van / volt. 30 felé gyorsan rájössz, hogy a barátaid nem feltétlenül fejlődnek veled együtt párhuzamosan. Nyilván mindnek van egy története, oka, stbje, hogy ő pont miért van elbaxva, de a lényeg, hogy van akin nem lehet segíteni. Őket hagyni kell fejjel nekimenni a falnak, aztán bízni benne, hogy abból tanulnak valamit. Ha nem, akkor meg ez van.
2019. aug. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!