Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok, hogy azért szakítottátok meg a kapcsolatot egy barátnőtökkel annü, mert szerelmesek voltatok a barátjába?

Figyelt kérdés
Az egyik még gimis barátnőm annó összejött egy barátommal, akibe sajnos beleszerettem. Ez már az utolsó évben volt, ezért utána megszakítottam mindkettőjükkel a kapcsolatot, mert nem tudtam máshogy kezelni a helyzetet. Azóta pár év alatt már sokszor próbálták velem felvenni a kapcsolatot mindketten (még mindig együtt vannak), de nem voltam rá vevő. Szeritnem mindketten értetlenül állnak azalőtt, hogy miért szakítottam meg velük a kapcsolatot. Ti elmondanátok ezt őszintén vagy baj lehet belőle? Már semmit nem érzek a srác iránt, azóta volt több kapcsolatom is.
2019. márc. 9. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Nekem fordítva volt ilyen, az akkori barátnőm legjobb barátja tetszett, kértem hogy vonjuk be őt is, erre megszakított vele minden kapcsolatot.

Férfiként nem értem, én sosem szakítanék meg kapcsolatot senkivel egy nő miatt

2019. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 piroska és a farkas ***** válasza:
Nade vmit csak érzel még, ha most sem vagy vevő arra, h folytatódjon a régi baràtsàg?
2019. márc. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!