Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolat/ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat/ismerkedés elején akkora nagy bűn nem egyből (1-2 nap után) válaszolni a férfi üzenetére?

Figyelt kérdés

2019. aug. 5. 19:54
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Màrh tinder, stb, és esetleg addigra megszűnt a match? Jajjj...
2019. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Hát...gyanítom leszarod, ha napokig nem akarsz neki válaszolni.
2019. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen ez a nem törődés és az érdektelenség jele. A férfi/nő úgy fogja értelmezni hogy nem akarsz tőle semmit se.
2019. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
a gördülékeny ismerkedés alapja a párbeszéd fenntartása. Ez azt is jelzi, hogy a másikat érdekled
2019. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Van akinél igen, van akiél nem.

Engem pl. egyáltalán nem zavarna(pláne ismerkedés elején,amíg még nem is találkoztunk) én se szoktam még annyira lelkes lenni. Meg van, h pl. barátokkal lemegyünk a balatoni nyaralóba piálni hétvégén és ilyenkor rá se szoktam nézni az ilyen üzenetekre. Aztán van olyan lány, aki ezen megsértődik.

2019. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom neked sem esne jól, ha két nap után kapnál választ. Nyilván azt gondolta nem érdekled eléggé.
2019. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell egész nap a neten lógni, de illik pár órán, max egy napon belül válaszolni. Ha mást nem, annyit, hogy "bocs, most nagyon elfoglalt vagyok, amint tudok, írok".
2019. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Magamból kiindulva, azt gondolhatja a másik, hogy nem vagy túl lelkes.
2019. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem mindegy, hogy ismerkedés, vagy párkapcsolat! Ha rádírt Tinderen, váltottatok három szót, közben elutaztál, akkor természetesen nem bűn.

Ha már előrehaladottabb az ismerkedés, vagy már párkapcsolatban vagytok, akkor illik mondjuk előre szólni, hogy "figyelj, a következő két napban nem nagyon leszek aktív, mert ilyen és ilyen programom lesz".

2019. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
31%
Uh, introvertáltként imádnám, ha csak 2 naponta kéne írni, nem óránként.
2019. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!