Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolkodtatok már azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodtatok már azon, hogy mi van ha a tökéletes hozzátok való társ nem is ebben az országban, hanem akár egy másik Bolygón él?

Figyelt kérdés

Szóval mindenki keresi az úgymond tökéletes társat.

De lekorlátozzák ezt sokan, a városukon belülre, vagy megyén belülre vagy országon belülre.


De mivan ha nem is másik kontinensen él hanem másik bolygón?

Valahol nagyon messze és szintén titeket keres, de mivel a technika nem elég fejlett és nincsenek 1-2 személyes űrhajók fénysebességgel így soha nem fogtok találkozni..


Ez nem borzasztó valahol?


2019. aug. 6. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Sok dolgot nem fogok megélni az életben nagyon sokat, sok sok álmom szertefoszlik és nem fog megvalósulni...és kicsi az esély, hogy űrhajót fogok vezetni...


De egyébként igen, lehet, hogy az én társam Brazíliában él :)

2019. aug. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez mekkora hülyeség... Mi az hogy tökéletes társ??? Miért te tökéletes vagy? Nekem mensa szintű IQ-m van, az EQ még magasabb, és ennek ellenére, vagy pont ezért, tudom, h nem vagyok tökéletes. Ebből következőleg azt is tudom, h sok hasonló van, mint én. És nem, nem az űrben, hanem itt a Földön, tovább menve itt a pici Magyarországon.

Ne legyél már ennyire elkeseredett és ebből kifolyólag ilyen szűk látókörű. Nem vagy tökéletes (szerencsére), és hasonló nem tökéletes párod lehet, h a szomszédban él... :) Láss is, ne csak nézz. :))

2019. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem született meg,de ezzel nem foglalkozom már évek óta. Szabadon élek és elégedetten.
2019. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Szoktam hasonlón gondolkodni, pont abból a megfontolásból, mert sokan mondják, hogy mindenkinek megvan a társa. De én csak leredukálom a dolgot falu, város, megye, ország, kontinensre.
2019. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az idealizálgatás elég gyerekes dolog. Meg úgy gondolom, hogy érett, felnōtt emberben alapból megvan az a hozzáállás, hogy nem álomvilágban él már, hanem némileg megjelent benne az alkalmazkodás képessége, bármilyen helyzetbe kerül, megpróbálja kihozni belōle a legjobbat, így válik valami idōvel tökéletessé. Ez többnyire a párkapcsolatokkal is így van.

Elég szomorú, ha valaki megragadt azon a gyerekes szinten, hogy úgy képzeli el az életet, hogy egy “tökéletes társ”, akivel összecsiszolódott, csak úgy tárt karokkal belepottyan az életébe. vagy mint a sült galamb, a “szádba repül”. Ha eddig nem találtad meg a “tökéletes társat”, akkor szerintem nem a bolygóban kell keresned a hibát. Látom mesteri szinten ūzōd a kifogás gyártások technikáját...

2019. aug. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 100%-ig biztos voltam abban, hogy az én párom ebben az életben nem ebben az országban él, itt csak idiótákka hozott össze a sors. Ausztrál férjem van.
2019. aug. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!