Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagyjam? Tanácsokat kéréek.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam? Tanácsokat kéréek.

Figyelt kérdés

A pasim mregcsalt. Van 3 gyerkünk. most megint terhes vaok ikrekkel de nem töle vannak és ezt ő nem tudja.egy egyéjszakásbol vannak a mostaniak.a többi tőle van.

és a hugommal kaptam rajta.

mitcsináljak?


2011. júl. 17. 18:30
 1/8 A kérdező kommentje:
am 28/L,34/F
2011. júl. 17. 18:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu a kérdés...egymást csaljátok?én már rég szakítottam volna vele és veled is...de ott a gyerekek...hát beszéld meg a férjeddel,mi legyen
2011. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

de nagyon szeretem.

amikor megtörtént az egyéjszakás,akkor szakitottunk. pár hétre rá békültünk ki.

talán abortusz lesz belöle...

2011. júl. 17. 18:34
 4/8 anonim ***** válasza:
gratm pont egymáshoz illők vagytok!!
2011. júl. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha őis megcsal és teis akkor kvittek vagytok....élnek páran ilyen laza kapcsolatban h szabadok mindketten de egymással is csinálják.....
2011. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ő csalt meg miután kibékültünk... a HUGOMMAL!!!! én nem csaltam meg.. szakitás után történt meg...

a haverjai azt mondják már többször is megcsalt

2011. júl. 17. 18:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csináljatok amit akartok kutyát nem érdekli
2011. júl. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
bocs szivem de abortusz már nincsen.
2011. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!