Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak: ti is csináltok ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak: ti is csináltok ilyet?

Figyelt kérdés

Akivel épp találkozgatok, azt mesélte, hogy általános dolog, hogy a férfiak bokorban pisilnek (pl. biciklivel közlekedve). Ezen meglepődtem, de aztán kiderült, hogy néha nem csak pisil, de ki is veri.


Én teljesen ledöbbentem. Ez tényleg általános??


2019. aug. 6. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Persze. Rá is szarunk a tálcára kajaldaban
2019. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a taknyomat törlöm a ruhába, ha nincs zsepi nálam.
2019. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Remek...


De most komolyan! Csináltad már egyedül bokorban? Ez tényleg ennyire nem nagy ügy, csak nekem fura?

2019. aug. 6. 22:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pisalok igen. De verni nem. Normális vagy?

#1

2019. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több ismerősömre is jellemző a szabadban pisilés persze csak ha senki nem látja erdei úton vagy este egy sötét területen. A farokverésről még soha senki nem tartott beszámolót. Szerintem az azért nem annyira általános.
2019. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Hugyozni kényszerhelyzetben még igen, de recska? Pazaroljak el egy "tárat" egy ilyen gagyi élményre egy jó elnyújtott edgeing helyett? Neeeeeeeem. Ez nem éri meg.


De amúgy sem hinném, hogy általános.

2019. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A pisilés természetes, de a kiverés?


Ne már! 🤨


Az már szerintem nem általános, és nem is normális.

2019. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bokorba brunyálni jó. De kiverni? minek? szerintem ilyet csak a nem gyengén aberráltak csinálnak.
2019. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak úgy megállok egy bokornál és kiverem?

Hol, a városban? Vagy az illető hol közlekedik biciklivel?

Besz.rás

2019. aug. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sőt! [link]
2019. aug. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!