Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki tapasztalt már ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lakva ismeri meg a társát az ember. Tudom, hogy mindenki a külvilág felé egy másik arcát mutatja. De vki tapasztalt-e már olyat, hogy van egy belevaló, vagány csajszi, aki a külvilág felé ezt mutatja, viszont amikor megismered, akkor az előbbi "álca" mögött egy nagyon érzékeny kislány lapul. Egy pár lánnyal volt már kapcsolatom, de ekkora "eltérést" én még nem tapasztaltam.
2019. aug. 8. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Pont én vagyok.
2019. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy a lány, illetve pontosítok, már nő 33 éves.
2019. aug. 8. 20:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 32. :D


Engem sokat bántottak, azért keménykedek. Persze belül nyuszi vagyok ugyanúgy.

2019. aug. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3: és ezt a párod észrevette? Mert nálam szinte úgy jön le, mintha 2 személyisége lenne. Én ilyet még nem láttam.
2019. aug. 8. 20:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, észrevette. Fura volt neki, de elfogadta, megtanulta kezelni.
2019. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

#5. Még ezek után is keménykedtél vele? Úgy már minek?

33/f

2019. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 Minek keménykedni egy olyan emberrel, aki már ismer és szeret?
2019. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
A kemény vagány embereket nem bántják. A gyengéket eltapossák (még az elit 8osztályos egyházi középiskolákban is-tapasztalat). A középiskolában én voltam a lenézett osztálytárs. 11 évesen egy zöld és kicsit kicsi farmernadrággal kezdődött,na meg nem voltam valami jó tanuló. Falun nagyszüleimnél az ottani fiatalokkal barátkoztam. Volt egy haverom a szülei ukrajnáztak cigi pia benzin gázolaj csoki...azt hazudtam az osztálytársaimnak én is járok ki,meg amit haverom mesélt azt előadtam nekik,árúltam az ukrán cigit nekik. Az osztályban volt pár vagányabb lány ők elkezdtek bandázni velem ,boroskóláztunk meg cigiztünk suli után alatt...Igazából meg félénk nyuszika voltam. Csak előadtam magam,hogy tiszteljenek.
2019. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!