Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki hosszú évek (5-10) után úgy érezte, hogy szeretne újra az exével lenni?

Figyelt kérdés
Most annyi idő elteltével változtatok annyira, hogy ezt képesek legyetek a kapcsolat javára fordítani...
2019. aug. 9. 00:59
 1/9 anonim ***** válasza:
7%

Amúgy egyszer nem működött, nem fog már újra működni. És az emberben, akár változol, akár nem, minél nagyobb sérelmeket hagysz, rossz emlékeket, annál kevésbé van esély egy tiszta újra kezdésre. Mert idővel a rossz dolgok újra felbukkannának, és tönkre tenné a kapcsolatot.

Amúgy egyik exemmel talán összejönnék újra, ha esélyem lehetne rá, de hasonlóan elk...rtam, szóval, nem hiszem, hogy valaha is szóba állna velem újra.

A másikkal, aki ráadásul első nagy szerelem volt, azért nem jönnék össze, mert undorodom tőle. Undorodom attól, hogy másokkal lefeküdt.

Most itt légyszi ne gyertek olyannal, hogy hát de akivel összejöhetnél valószínűleg már úgy se szűz.

Mert a két helyzet teljesen más.

Annak a lánynak én vettem el a szüzességét, számára még se volt jelentősége. Illetve ezért undorodnék tőle, hiszen voltunk már együtt, de még is másokkal is volt.

De akivel én még nem voltam, annak az előéletéhez semmi közöm. Meg nem én voltam az illetőnek az első. Ott nem érdekelne annyira.

De annál, akivel voltam, aki elsőre se értékelt, nem tudnék úgy tekinteni rá többé.

2019. aug. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
10 évvel később még a szex sem ment rendesen, pedig vágytam rá, de nem tudtam a sérelmeken túltenni magam, minden mozdulatából vagy szóhasználatából beugrott valami régi dolog, amit utáltam.
2019. aug. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elnézve az exeimet nem, egyértelműen nem szeretnék egyikükkel sem összejönni. Az elmúlt 5-10 évben (közel 10 éve lesz, hogy először lett párom :) ), annyit változtunk, mindannyian, az ízlésem is változott persze, meg az életünk is úgy általában. Ránézésre sem tetszenek már, őszintén (jó, egyikükről még mindig elismerem, hogy jóképű, de vele eredetileg sem értettem, miért jöttem össze, annyira mások vagyunk és annyira nem illettünk össze), de meg egyébként is elnézve a jelen életüket és összehasonlítva az enyémmel, hát, bár mindannyian idősebbek nálam, az én jelen életem sokkal előrébb tart, mint nekik, határozottan visszalépés lenne bármelyikükkel is megint összejönnöm.

Az meg a másik, hogy mindegyik kapcsolatomnak okkal lett vége. Jellemzően azzal az okkal, hogy nem illettünk össze, hosszú távon nem tudtunk együtt lenni, egymással mit kezdeni. És ráadásul az alap tulajdonságainkban, amit magamról nagyon jól tudom, hogy az elmúlt időszakban semmit sem változott. Változtam, persze, részletekben, finomult a személyiségem, de az alap jellemvonásaim, amik a fő konfliktusokat okozták, megmaradtak, így nyilván nem lennénk most sem kompatibilisek egymással.

2019. aug. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

En igen.

Nyàri szünetben jöttünk össze masik vàrosban igy kb addig tartott csak a romànc mig nem kezdödött ujra a suli.

Ugy éreztem magam mint a régi Grease c filmben(John Travolta)


Mindig kerestem öt, hiànyzott, felnöve megtalàltam es kiderült hogy ö engem csak egy kalandnak tartott es olyanokat irt hogy ö màr nem olyan megvaltozott csaladja van.

Nekem meg ö volt a nagy szerelmem de eselyt sem adott ezt elmondani mert nem olvassa el amiket irok. Szepen likvidalt.

2019. aug. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

4. vagyok. Szoval ö azt hitte rolam amolyan könnyü nö lehetek akineknsiman van otthon baratja es mellette nyaron kalandokba bonyolodik(kb mindig feltekeny volt csak nem hittem el es nem is hittem azt sem hogy magyarazkodnom kene mert elmondtam neki hogy szeretem öt es azt hittem ezzel tudja is akkor hogy senkim nincs csak ö)szoval igy hitte ö azt hogy csak egy kaland vagyok es egy könnyü nö



Azota megtanultam hogy abbol hogy kimondom szeretlek, a masiknak tökre nem jön le hogy szeretem es ö a mindenem. Hanem attol mèg siman teljesen mast hisznek az emberek. A szeretlek mint szo az amolyan szia helyett van csak bucsuzasnal

2019. aug. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

4-5. vagyok

Szoval gyerekkorban is le kellett fajo szivvel zàrnom, aztan felnötten is.


Pedig ö is szerelmes volt mondta sokszor csak ez a feltekenysege teljesen màs szinben tüntette fel neki a kapcsoltunkat mint ami valojaban volt. Elkönyvelt egyszerüen könnyü nönek nem is banta hogy vege a nyàrnak es nem is hiànyoztam neki soha. Hàt sajnàlom nagyon. Az erzelmi intelligencia hianya nàla ide vezetett a nagy szerelem helyett.

2019. aug. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Hát én nagyon nem... A legelső kapcsolatom ami sokáig tartott pont 10 éve ért véget. Testvéremnek tekintem ennyi idő távlatából nem ez izgalmas pasinak akivel közös jövőt akarok építeni.
2019. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nagyon nem. 5-10 év alatt meg már nagyon távol vagyunk azoktól, akik akkor voltunk. De nem biztos, hogy ez megoldást jelentene a régi dolgokra.
2019. aug. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha tényleg így érzel, akkor érdemes lehet megkeresni. Ha változtatok, tanultatok a régi hibákból, akkor működhet, sőt sokkal jobb lehet a kapcsolat akár.Ha tényleges változások történtek mindkét személynél.
2019. nov. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!