Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha rosszul vagy, mit tesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rosszul vagy, mit tesz a párod?

Figyelt kérdés

Este rosszul lettem, mondtam neki, hogy segítsen megnyugodni és elaludni. Akkor beszéltünk pár szót, kiment a mosdóba, visszajött, elfordult és elaludt.

A ti párotok mit csinál ha ti rosszul vagytok? Őriz titeket, vagy amíg jobban nem lesztek addig át megy a másik szobába? Ilyenről is hallottam már. :D


2019. aug. 9. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom pl amikor menstruáció miatt görcsölt a hasam akkor is végig ott feküdt mellettem, és simogatott, amíg jobb nem lett hogyha elküldtem előtte a pcsába a mensis hangulatingadozásaim miatt :D

Ezen kívül úgy nagyon rosszul nem szoktam lenni, max a fejem fáj, de akkor is átölel és simogat amíg elalszom.

Megfázásnál is csinált nekem teát, betakart, simogatott. Szóval az én párom ilyenkor mindig mellettem van:) Nagyon szeretem.

2019. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha rosszul vagyok akkor egyedüllétre és pihenésre van szükségem. Már az elején megbeszéltük, hogy ilyenkor az a legjobb, ha békén hagy és csak akkor ugrál körbe, ha kifejezetten megkérem rá, addig ne. Ilyenkor lefekszem a vendégszobában ő pedig néha benéz, hogy szükségem van-e valamire, hoz egy teát vagy ilyesmi. Ilyenkor aludni is csak egyedül tudok, ezt is tiszteletben tartja.
2019. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na jó, de én szívbeteg vagyok, vérnyomás problémákkal.
2019. aug. 9. 12:09
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
És gyógyszert nem szedsz? Már nem azért de a párod mit tud csinálni a te szívbetegségeddel? Nem hiszem hogy a szép szavak segítenek rajta...
2019. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem autoimmun betegségem van, az amikor kijön, akkor elég durva napjaim, heteim vannak. A párom viszont nem orvos, szóval azzal semmit nem segít, hogy ott van mellettem vagy ha fogja a kezem, abszurd lenne ezt várni tőle.
2019. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szívbetegségre gyógyszert kéne szedni. Nem a párunktól elvárni, hogy tegyen bármit is. Ezt nem bántásból mondom. De nem rakhatsz rá ekkora felelősséget, ha nem orvos. Én vérszegény vagyok, néha előfordul hogy elájulok vagy csak megszédülök. A párom ilyenkor leültet, hoz nekem vizet és kérdezgeti hogy jól vagyok-e. Mást nem nagyon tud csinálni.
2019. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy úgy tegyen, mint egy orvos, nem ilyenekre gondoltam. Hanem arra, hogy legalább kérdezze meg hogy egyáltalán mi van velem.
2019. aug. 9. 13:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én férjem tipikusan az a férfi akinek ha folyik az orra már kb könnybe lábad a szeme és a temetését szervezi :D Én ha meg vagyok fázva pörgök, mosok főzök és ezt pontosan tudja tehát nem tutujgat. Néha persze mondja, hogy majd segít meg pihenjek de mindketten tudjuk hogy ez inkább csak gesztus meg nekem se hiányzik hogy ő gányoljon valamit a konyhában. Viszont! Vannak bizonyos alvás zavaraim amit amikor először megtapasztalt úgy megijedt, hogy azóta ha esik ha fúj, hiába dolgozok hajnalig vagy ő jön későn haza minden egyes nap megvárja amég elalszok. Mindig. Illetve egyszer pánikrohamom lett a reptéren még lett volna 2 óra az indulásig ő inkább hívott egy taxit és nem szálltunk fel a gépre mert mondta,hogy nem így itthon maradunk a gép megvár van járat holnap is Budapestre(skót férjem van kinnt élünk)

Szent ember,no :D

2019. aug. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!