Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme találkozni két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme találkozni két hónappal "szakítás" után?

Figyelt kérdés
Egy társkereső alkalmazáson keresztül ismerkedtem meg ezzel a sráccal. Nem nagyon bízok az ilyen alkalmazásokban úgyhogy nem is nagyon randiztam még innen senkivel kivéve vele. A lényeg hogy kb két hónapig beszélgettünk minden nap és három randim volt vele. Nem volt köztünk semmi komolyabb dolog. Második randin kaptam tőle egy szájra puszit búcsúzóul. Kicsit határozatlannak tűnt meg folyton közeledett és poénkodott (lehet szűz is mert nagyon zavarba volt amikor poénból rákérdeztem erre) de jól kijöttünk. A távolság miatt rájöttem hogy nem nagyon lesz ebből semmi. Közben találkoztam egy másik sráccal is ahol lakom. Végül megmondtam neki hogy megszakítását vele a kapcsolatot mert megpróbálom ezzel a városombeli új sráccal. Azt is mondtam hogy nem is nagyon beszélhetnénk vele többet mert nem hiszem hogy tetszene a másiknak. Kicsit lesúlytotta a dolog és mondta, hogy azt hitte barátok vagyunk de viszonylag békésen búcsúztunk el messengeren. Így két hónap után már meg is feledkeztem róla amikor egyszercsak ma írt hogy holnap itt lesz a városokban és nincs-e kedvem találkozni. Erre most mit kellene reagáljon? Kapcsolat már szerintem nem lesz úgyse de van értelme találkozni? (Közben a másik sráccal szétmentünk és megint szingli vagyok)

2019. márc. 19. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba. Csak időpazarlás, nem lesz belőle semmi 10 randi után se.
2019. márc. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
találj ki valami kamukifogást, hogy miért nem jó. épp ide vagy oda kell menned, nem alkalmas, aztán heló
2019. márc. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem értelek.. minek akarsz vele találkozni? neked nem jön be ez a srác nem is akarsz tőle semmit az ég világon. 2 hónap beszélgetés után egyből dobtad, ahogy jött egy másik pali. csak azért akarsz vele találkozni, mert szingli vagy és kell valaki aki pátyolgatja a kis lelkedet, hogy aztán megint dobd az első adandó alkalommal? tegyél neki egy szívességet és ne találkozz vele
2019. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne értelme, ha van kedved hozzá?
2019. márc. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minek foglalkozol egy ilyen szerencsétlennel??!! Még felszedni sem tudott. Mégis mit tudna nyújtani?!
2019. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy találka nem kötelez semmire, és akármi is lehet belőle.
2019. márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!