Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki nincs kifejezetten jóban a párja családjával?

Figyelt kérdés

Mit tesztek, próbáljátok magatokat elfogadtatni, vagy hidegen tud hagyni a dolog?

Közöttünk kicsit képmutatónak mondható a kapcsolat. Pl. burkoltan beszólogatnak, a szülők meg a tesója is és emiatt már teljesen frusztrált leszek ha találkoznom kell velük. De nem csak nekem hanem a páromnak is.

Ezenkívül olyan keresztkérdéseket tudnak feltenni ami után tök kínosan érzem magam, aztán lelépnék onnan szó nélkül legszívesebben. Egyszer már volt is olyan, hogy mondtam a barátomnak hogy nem is megyek hozzájuk, aztán sértődés lett a vége... de egyszerűen nem tudok természetesen viselkedni előttük. Kb minden perc szenvedés amit a társaságukban kell eltöltenem.


2019. aug. 12. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a probléma az, hogy én nem tudom elfogadni párom apját, és annak élettársát.

Párom 12 évesen elveszítette daganatban az anyukáját.

Párom apukája, meg régebben egy alkoholista, szadista, agresszív állat volt és páromat és anyukáját bántotta is, nemcsak fizikálisan, de érzelmileg is.

Meg az értelmi, érzelmi színvonala a béka s..gge alatt van, és az élettársának is.


És egyszerűen képtelen vagyok közelebb engedni magamhoz, mint a 3 lépés távolság, abból kifolyólag, hogy a múltban hogyan viselkedett, meg most a jelenben milyen. Most is eléggé fura egy ember, érzelmileg, kommunikációilag érdektelen, szókincs szinte nulla, ja, meg aha egy skype-beszélgetés során vagy 20-szor előfordul..stb.


Párom tudja ezt, és már megbékélt vele, hogy így viszonyulok az apukájához és teljesen megérti is. A tiszteletet, a kedvességet, figyelmességet megadom, b.nkó nem vagyok velük.

2019. aug. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk állandó feszültség van a szülők miatt. Alkoholista. Ez a legnagyobb gond. Van egy fiam aki tejallergiás. Papírja van róla, ekcémás lesz a bőre, hasmenéses és társai, ha nem figyelek. Persze ő ezt képtelen felfogni, szerinte én vagyok a hülye és szegény gyereknek arra nem vagyok képes, hogy egy túróridit vegyek. Én vagyok a szemét, hogy hozzájuk nem megyek a férjem nélkül, csak az én szüleimhez.Kértek kölcsön, persze én voltam a szemét, hogy szóvá tettem, hogy nem e meg kellene adni, persze a férjem ennél a témánál, hagyjuk szegények nem tudják vissza adni. Szerintem meg akinek cigire piára telik, az engedtessék már meg, hogy a tartozásra is legyen. Sokat nyelek, mert muszáj, mert a férjem ragaszkodik hozzájuk. Ezzel őt bántom. De szívem szerint nem mennék hozzájuk. És nem is beszélnék velük sokat. Most várom a 2.babánkat. Költözünk, ők meg ide ahol mi lakunk. Én menjek segítsek, ami az lett, hogy én pakoltam be a konyháját. Ő egy percre meg nem kérdezi, hogy valamiben nem e esetleg. De mindegy is. Sajnos ez ilyen... Aterzem a helyzeted. Maradjunk ennyiben.
2019. aug. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ideális a helyzet, mert a férjem családja egy másik kontinensen él, tőlünk 8000+ kilométerre és nem is beszélünk közös nyelvet. A férjem minden évben hazajár, én eddig csak kétszer voltam. Egyébként nagyon kedves emberek, de örülük, hogy csak távolról kedveljük egymást, nem akarnék ennél szorosabb kapcsolatot.
2019. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam párkeresésnél az is szempont, hogy a családja legyen rendben és jó legyen a viszonyunk. Nem szeretnék gyomorgörccsel meg ál-jókedvvel menni a családlátogatásokra. Amúgy engem mindig imádtak az exeim szülei, meg a mostani páromé is, mert ilyen kis pici, igényes, mosolygós, értelmes lány vagyok. De én nem kedveltem mindegyik szülőt, most viszont igen, nagyon aranyosak, kedvesek a párom szülei, az én rokonságom is kedveli a páromat. Javaslom, hogy máskor ezt is tartsd szem előtt és sok problémától megkíméled magad :D Vagy mondd meg nyíltan, hogy nem akarsz velük találkozni, nem kell olyasmit tenned, amit nem akarsz, szabad ember vagy.
2019. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az enyém is tisztában van vele, csak mégis valamennyire vissza kell fognom magam, ha arra kerül sor, hogy megkérdezi, mi a véleményem a velük együtt töltött időről. Nyilván nem kezdhetek rá fröcsögni egy jót róluk, bár van, hogy ő is mondja a magáét nekem, de azért az én számból biztosan rosszul esne neki. Volt is már olyan, amikor hevesebbre fogtam a témát, aztán megbántam, mert nem akarom bántani a párom... :/

Én is mondjuk csak utólag vagyok okos, nem tudom nekik szemtől szembe megmondani, hogy figyi, ne tegyetek már fel ilyen hülye kérdéseket :D Egyszerűen nem megy. Ráadásul érdekes személyisége van a tesójának is. Ha kérdez valamit és válaszolok rá, mindig próbálja überelni valamivel, és ha kitalálok valami újat megpróbál elbizonytalanítani. Szerintem nem direkt csinálja, de eléggé zavaró hogy ennyire nem értjük egymást. Ilyenkor én is megunom az egészet és csak aházni tudok, de az az igazság hogy az aházás helyett lenne jobb elfoglaltságom is :D Hát...gondolom erre akkor nincs is megoldás, kénytelen vagyok elfogadni ezt. Csak annyira le tudnak húzni hogy utána kb 2-3 napig gyengének érzem magam és enyhe depresszióba zuhanok :D


#4 A párom egy főnyeremény, akit nem tervezek eldobni magamtól, mert a családja nem az én szájízemnek megfelelő, mivel nem a családja határozza meg az értékét az embernek akivel együtt vagyok. Ezért ha rajtam múlik, nem lesz olyan hogy "máskor" :D De köszi a tippet!

2019. aug. 12. 12:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Apósommal volt rossz viszonyunk. Mostmár én semmilyen kapcsolatban nem vagyok vele egyszerűen nem találkozok vele. Udvarias és kedves vagyok kivétel nélkül mindenkivel de nála feladtam. Hihetetlenül primitív(ezt most érts úgy hogy azzal kezdte : aha szóval ebbe a lyukba rakod a farkad fiam) plusz még rasszista is. Európa 2 végéből jövünk soha nem volt köztünk kulturális különbség max annyi hogy karácsonykor kicsit színesebb volt a menü. Meg van róla győződve hogy én valami orosz gold digger vagyok aztán maradtam 'vendégmunkás' meg 'migráns' a szemébe. Undorító stílusban beszél mindenkivel én értem a poént szó se róla én is tudok cifrákat mondani de ez nem egyenlő azzal hogy ebből áll a szókincsem. Ápolatlan igénytelen külsőre is. Az egész lakásában halomra áll a mosatlan, terjeng a bűz a kutyák bennt kakilnak stb. Nem is értem, mert anyósom egy tündéri tanult kedves, toleráns nő.. Ott raktunk pontot a dolog végére, hogy áthívta a férjemet hogy szereljen fel neki valamit a lakásba. Ő pedig nem ért rá mert pont kórházban voltam nőgyógyászati okok miatt. Képes volt erre azt mondani, hogy akinek ilyen jellegű problémája van mint nekem az nem nő,hanem biológiai selejt, egy hulladék. Utána írt neki a férjem egy smst hogy mindig ő lesz az apja ezen semmi nem változtat de most ezt itt befejezte.
2019. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 jééézusom.... ez komoly :O nem is tudom elképzelni miféle lelkivilága lehet az ilyen embernek.
2019. aug. 12. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!