Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jött már valaki össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jött már valaki össze a barátja haverjával? Jóban maradtatok?

Figyelt kérdés

Hogyan szakítottatok a párotokkal?

Honnan gondoltátok,hogy bejöttök a barátjának?



2019. jún. 27. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez eléggé kegyetlen dolog, ha a barátod és a haverja tényleg jóban vannak. Tegyük fel szakítasz a barátoddal. Nem elég, hogy megtapasztalja azt a szörnyű érzést, hogy már nincs szükséged rá, de még egy olyan embert szemelsz ki magadnak, aki valamilyen szinten az élete része. Így mégjobban megnehezíted az életét, mert nem tud teljesen kizárni a fejéből. Szerintem nem jó ötlet.
2019. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen.


Ők barátok maradtak, én nem tartommal az exemmel a kapcsolatot.


Odaálltam elé és elmondtam neki, hogy szakítanunk kell, mert beleszerettem a barátjába. Kiakadt rajta, de hát tulajdonképpen nem sok mindent tehetett ellene. Most a háta mögött szerencsétlenkedni emiatt a fura helyzet miatt meg ugye nem fogok.


Nem tudtam, hogy ő is szerelmes belém, miután szakítottunk, ő keresett meg, mert exem elmesélte neki. Tehát én tulajdonképpen nem emiatt a bizonyos barát miatt hagytam ott az akkori barátomat, nem is számítottam rá, hogy ő mit érez, mit szeretne.


Igazából az elején természetesen kicsit kínos volt a dolog, éppen ezért én nem erőltettem a közös haveri társaságot, utána már nekem is meg lettek a saját barátaim, nem csináltunk ügyet belőle. Mondjuk hozzátenném, exemmel kb 5 hónapja voltunk együtt akkor, a barátjával utána pedig 2 évig voltam együtt.


De embere válogatja hogyan reagál egy ilyen helyzetre. Ma már nem tenném meg, hiába az akkori időszakom legszebb 2 éve volt.


Fogalmam sincs miért tetted fel ezt a kérdést, de ha van még valami, szívesen válaszolok neked akár itt, akár privátban. Legyen szép napod!


23L

2019. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!