Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyellem magam de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem magam de nem tudom mit tegyek. Adtok tanácsot?

Figyelt kérdés

A párommal jó a kapcsolatom de nem tudom elfogadni egy régi baratját. Egy nő aki tetszett neki régebben de hát a sajat neméhez vonzódik és így barátok maradtak. A párom a munkáján keresztül ismerte meg.


Idegesít a tudat hogy régen bejött neki.

Azt mondja engem szeret belé nem szerelmes de nem akarja vele miattam megszakítani a kapcsolatot.


2019. aug. 16. 13:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Neked korábban soha nem tetszett más pasi?
2019. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
De tetszett de nem igazan beszélek velük, már évek óta nem talalkoztunk, többen is külföldön élnek.
2019. aug. 16. 14:57
 13/26 A kérdező kommentje:

Valami konkrét tanacsot adjatok könyörgöm 🙁

Hogy viseljem el hogy van ez a nő?

Vagy hagyjam el a párom?

2019. aug. 16. 15:14
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, ennek aki zavar, nem kell a barátod. Te jössz be neki! :D Hisz elvileg te vagy a szép nő, akkor meg a párod legyen féltékeny rátok, ne te rájuk.
2019. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Butaság lenne ilyen miatt szakítani.

Amugy meg mi a rákért panaszkodsz arra, hogy ez "nem igazi barátság, mert nem találkoznak"? Basszus, ha meg sokat lógnának, nagyobb lenne a bajod ezerszer. :D Mondjad csak a barátodnak, legyetek online barátok, ma az már "annyira természetes"! :D

2019. aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakíts vele. A barátod jobban jár egy ilyen kisajátító, hisztis kislány nélkül.
2019. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Azt, hogy úgyis alig találkoztak, azt arra mondtam neki, hogy ha úgyis alig látja minek nem szakítja meg vele a kapcsolatot.
2019. aug. 16. 16:19
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak barátaim akiket alig látok, mégsem szakítom meg velük a kapcsolatot.
2019. aug. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Amúgy miért van az hogy egy baráttal nem kell megszakítani a kapcsolatot de párkapcsolatot meg lehet?
2019. aug. 16. 17:04
 20/26 A kérdező kommentje:
Ez olyan mintha a barát nélkül nem tudna létezni se. Mintha ő fontosabb lenne.
2019. aug. 16. 17:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!