Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyellem magam de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem magam de nem tudom mit tegyek. Adtok tanácsot?

Figyelt kérdés

A párommal jó a kapcsolatom de nem tudom elfogadni egy régi baratját. Egy nő aki tetszett neki régebben de hát a sajat neméhez vonzódik és így barátok maradtak. A párom a munkáján keresztül ismerte meg.


Idegesít a tudat hogy régen bejött neki.

Azt mondja engem szeret belé nem szerelmes de nem akarja vele miattam megszakítani a kapcsolatot.


2019. aug. 16. 13:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

A párkapcsolatok jönnek és mennek, de a barátok maradnak. Én a legjobb barátommal 6 év alatt 2x találkoztam.

19L

2019. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért van, hogy a baráttal nem szakítasz, a paroddla meg igen, mert a szerelem sokkal intenzívebb kapcsolat, sokkal nagyobb lángon ég. Fontosabb személy neked a szerelmed, mint a barátaid. De ha vége, vége. Mivel nagy intenzitású kapcsolatról beszélünk, vagy van, vagy nincs. Nincs köztes állapot.

A barátsag fontos, de kevésbé intenzív. El lehet vele lenni évtizedeket könnyebben, mint kapcsolatban. A több évtizedes kapcsolat/házasság sokkal ritkább, mint a több évtizedes barátság. Egyébiránt meg barátságokat is lehet megszakitani, én anni egy barátnőm lakására elmentem, majd megmondtam neki, hogy többé nem akarok vele barátkozni. Az oka a vallási fanatizmusa volt, és nagyon megviselte, hogy oda lett a barátságunk.

2019. aug. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
A baratja nem akarja ot elszakitani egy masik baratjatol, te viszont igen. Egyszer le kellett epitenem egy lanyt, mert a legjobb baratnomet ki akarta mellolem turni. Hisztis vagy.
2019. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

A párkapcsolat egy sokkal magasabb szint kérdező. Párt azért választunk, hogy hátha azaz ember lesz, akivel leéljük az életünket. Barátokkal nem szoktuk leélni az életünket és családot alapítani velük. Ez gondolom logikus.

Szóval azért szoktak a párkapcsolatok megszakadni, mert ha valakivel nem működik, nincs közös jövőkép, esetleg kiszeretsz a másikból, jobb megszakítani. Barátságnál nincs olyan, hogy kell közös jövőkép, meg annyira szoros érzelmi kötődés.

Remélem ez elég jó válasz arra, hogy a barátságot miért nem kell megszakítani ha ritkán találkoznak az illetők, párkapcsolatot meg miért ha nem működik.

2019. aug. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
De azért se értem a kiakadásod kérdező, mert ritkán találkoznak, évente két találkozás nagyon kevés. Ha heti rendszerességgel, több napot is egymással töltenének, már lehetne aggódni. De így...
2019. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Megpróbalok megnyugodni ezzel kapcsolatban.

Sokat segített amiket írtatok.

Most már kicsit máshogy látom.

2019. aug. 16. 22:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!