Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek erre a jelenségre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erre a jelenségre van valami magyarázat?

Figyelt kérdés

27/N vagyok. Már vagy 10 éve van jelen az életemben az, hogy a korosztályom leszr(ez általános iskola óta jellemző, de voltak kisebb kivételek azért), viszont a 40, de inkább 50+-os férfiak meg zsonganak körülöttem.

Tény és való, hogy van negatív apa komplexusom, de túlzásnak érzem amit művelnek és nagyon bosszant, hogy képtelenek békén hagyni. Egyébként az apa komplexust se érzem már, hogy nagyon dolgozna a tudatalattimban.

Esetleg pont a hárítás miatt képtelenek lekoccolni rólam?


2019. aug. 17. 11:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok koravén. Van, hogy a szemelyimet is elkérik. Öltözködésileg meg a csajos-kislányos vonalon mozgok(vannak ruhaim a gyerek osztályról is, igaz nem ilyen hercegnős fajták. Az arcom is kislányos inkább. Rancom sincs.


Ami a korosztalyt illeti a munkám során meg 0-100 éves korig mindenféle emberrel találkozom. Most többnyire inkább a fiatalok vannak többségében, régebben meg az idősebbek.

Az is igaz, hogy gátlásos vagyok, de ez inkább az intimebb helyzetekben nyilvánult meg.

2019. aug. 17. 13:40
 12/13 anonim ***** válasza:

37F vagyok, senki sem próbálkozott még nálam komolyan.

Azt figyeltem meg, hogy az idősebb pasik egy résez ebben a korban vagy már egyedül van, vagy túl van a házasságain (elvált), vagy sikeres a munkában, de szereti a "mellékutas" megoldásokat a családja mellett. Így bepróbálkoznak (többnyire sikeresen) a fiatalabb korosztály mellett, akik egy része vevő is rá.

2019. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
80%
Kapuzárási pánik.
2019. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!