Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnék újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék újra önmagamra?

Figyelt kérdés

Kb. 17 éves korom óta van kapcsolatom. 3 komolyabb kapcsolatom volt, kb 3-4 hónapos szünetekkel. Most jelenleg van egy kapcsolatom, 1 éve vagyunk együtt, de már nem érzem azt mint az elején. a szakítás gondolkozom, de közben többen is írtak, hogy találkoznának velem, viszont nekem most egy kis egyedüllétre lenne szükségem. Hogyan tudnék újra szabad lenni és rájönni arra, hogy mit is akarok igazán? És mi lenne nekem a legjobb?


23/N


2019. aug. 18. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Gondolkozz kevesebbet, élj többet.
2019. aug. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem érzed azt, mint az elején? Emiatt véget is vetsz a kapcsolatnak?! Szóval az egész csak érzelem volt, és ha nincs érzelem, akkor a másik csinálhat amit akar?


Szerintem jobb, ha tényleg egy kicsit egyedül vagy, és saját magadban is felteszed, hogy egy kapcsolat mennyit ér, és tényleg a másikat szereted-e, vagy pedig az érzelem vezet. Mert erre így hosszútávon nem lehet építeni, hiába állnak most sorba a férfiak, talán mindegyik kellene... de valójában egyikkel sem őszinte a dolog.


Ez nem beszólás akart lenni. Gondold át, hogy mit vársz magadtól, a másiktól, és egyáltalán a kapcsolattól. olyat ne várj, amit nem tud megadni. Mert így csak hintáztatás a vége mindenkinek, neked is.

2019. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán jót tenne egy pasimentes időszak, gondolkodni.
2019. aug. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Szóval az egész csak érzelem volt, és ha nincs érzelem, akkor a másik csinálhat amit akar?"


Mert szerinted mit kellene tennie 23 évesen? Maradni egy kihűlt kapcsolatban és elpazarolni az éveit? Nem házasok, nincs gyerekük...ami 1 év alatt képes elmúlni, azt kár siratni.

2019. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

"Mert szerinted mit kellene tennie 23 évesen? "


Miért forgatod ki amit írtam?! Az értelmét nem fogtad fel. Azt írtam, hogy gondolkodjon el. Ezzel nyíltan abba az irányba tereled, hogy "próbálkozzon" csak nyugodtan, nem kell semmin agyalni. Viszont ő szeretné megtudni, hogy mit is akar igazán.

2019. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"a szakítás gondolkozom, de közben többen is írtak, hogy találkoznának velem, viszont nekem most egy kis egyedüllétre lenne szükségem. Hogyan tudnék újra szabad lenni és rájönni arra, hogy mit is akarok igazán?"



Most ez komoly? Ha neked egyedüllétre van szükséged légy egyedül. Miert számít, hogy többen írtak is? Egyrészt elvileg még kapcsolatban vagy, másrészt ha most egyedül akarsz lenni, akkor meg hajtsd el mindet, ne pazarolják az idejüket. Mintha kötelező lenne osszejonni mindenkivel aki írt.


Legtisztább az lenne, ha ezt a mostani pároddal beszélnéd meg. 17 éves korod óta alig voltál magad. Lehet, hogy nem ismered magad, nem alakult megfeleloen az onismereted, az ertekrended. Kell a szunet mindenkinek. Lehet fel ev után tisztazol magadban mindent, es rajossz, hogy tényleg ő kell neked.


Pont most vagy abban a korban, hogy életed minden terulete kialakuloban van. Termeszetes, hogy így érzel, hogy kell magany. Ha tényleg jó a mostani párod, ebben tamogatnia kell.

2019. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!