Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha visszahúzódó vagyok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszahúzódó vagyok férfi létemre, egyedül maradok?

Figyelt kérdés

2019. aug. 19. 04:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Lány változatban is van visszahúzódó. Mièrt nem próbálkozol náluk?
2019. aug. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt szeretnéd?

Nem?

Akkor miért nem teszel ellene?

2019. aug. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

@1: két visszahúzódó ember kb sosem jön össze. Szépen elmennek egymás mellett ezerszer és ezerszer, de egyik sem teszi meg az első lépést, egyik sem bátorítja a másikat, jelzi, hogy nyitott arra a lépésre.



Jól hangzik, hogy egyformák, kezdjenek egymással, de sosem fog összejönni.



A visszahúzódó nők egyébként általában ezért vannak jobb helyzetben, mert jön előbb utóbb valaki aki mégis lép feléjük, a visszahúzódó srácoknak viszont lépni kell, mert kb a lottó 5-el egyenértékű esélye van, hogy majd egy nő felszedi őket.



Tehát a kérdezőnek a válasz, nyitnod kell! Tudom, piszok nehéz, én is ilyen voltam, és évek mentek rá, amíg oda jutottam, hogy nyissak, minél előbb elkezded, annál előbb lesz eredménye.

2019. aug. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Visszahúzódó férfiként egyetértek a #3-as válaszolóval. Pont ugyanezt akartam írni. Lányként van esély, hogy egy férfi megszólít, férfiként ha nem nézel ki átlag felett, akkor nem szól hozzád a kutya sem, neked kell kezdeményezned, különben úgy jársz, mint én és ezt ne akard. Világ életemben egyedül voltam és közel 30 vagyok.
2019. aug. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért attól is függ hogy nézel ki.

Ma már a lányok is szoktak kezdeményezni.

2019. aug. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Updike válasza:

Vitatkoznék a 3-assal.


Én is visszahúzódó srác voltam, de megesett, hogy mikor nagy nehezen rábírtam magam, hogy leszólítsak egy látásból ismert lányt, abból féléves „járás” lett. És ő is az a tipikus visszahúzódó fajta volt.

2019. szept. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Updike válasza:

…Jaj, bocs, túl hirtelen válaszoltam.

Tulajdonképpen leírod, amit én is. :-D

Szóval egyetértés van.

2019. szept. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!