Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem kéne szigorúbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem kéne szigorúbb moderálás ennél a témakörnél?

Figyelt kérdés

Szerintem instant törölni kéne az olyan válaszokat, ami azzal mérgezi az emberek elméjét, hogy a sikerhez nagy pénisz kell, kisportolt alkat, filmsztár arc, sok pénz, bmw, audi. Olyan válaszokat is törölni kéne ami a nőket tárgyiasítja, lekezeli. Vagy amikor éreztetik a másikkal azt, hogy egy genetikai hulladék, lúzer, érezze szégyenbe magát és még sorolhatnám még. Ezeket mind törölni kéne a felhasználókkal együtt. Lehet kevesebb válaszok jönnének, de szerintem fontosabb a minőség, mint a mennyiség.

Szoktam néha olvasni ezt az oldalt kérdéseket is felszoktam tenni, van mikor indokolatlanul kapok gyűlölködő válaszokat, de én úgy látom szigorúbb moderálás kéne ezen az oldalon és, ha valaki folyamatosan gyűlölködik provokál azt ki kéne innen tiltani.


2019. aug. 19. 09:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Aztán csinálnak másik regisztrációt és visszajönnek.
2019. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
És azokat is tiltani kellene akik nem fogják fel hogy egy adott kérdés már van kint de azért kiírnak még egy olyat pl milyen szerencsétlen nő kereséshez, ha meg beválaszolsz neki egy állat
2019. aug. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
A negatív komment is komment. Az interneten minden látogató számít látogatottsági szempontból. Ha mindenhonnan kitiltják a negatív hozzászólókat, akkor egyes oldalak látogatottsága beszakadna. Ez a csúf igazság.
2019. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%

Na ja. Akkor nem lenne itt semmi és bezárhatna a bazár.

Amúgy, nekem a normális, szalonképes válaszaimat is kitörlik, de a trolloké továbbra is ott virít. És ez a kérdés is mindjárt hasonló sorsra jut. De minimum ez a komment... :D

2019. aug. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%
Én is írtam ki kérdést és egy válaszoló úgy gondolta eltölti szabadidejét azzal hogy becsmérlő szavakkal bombáz, miközben nem ismer. Írtam a moderátoroknak és 1-2 válasza törölve lett, de azt tanácsolták hogy ha ír valamit akkor ne reagáljak rá. Szóval ez így működik, ha kiírsz egy kérdést és betalál egy elmebeteg, még te leszel a hibás ha reagálsz a véleményére.
2019. aug. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy te úgy gondolod, hogy a sikerhez nem kell pénz, filmsztár arc, stb., attól más még gondolhatja úgy, hogy igenis a siker egyik fokmérője, hogy mennyi pénzt keresel azzal, amit csinálsz.


Szépen is néznénk ki, ha mindannyian ugyanúgy gondolkodnánk, ahogy mindenki más (példának okáért te magad)...

2019. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Inkább a kérdéseket kéne tötölni. Minimum a fele kamu, ugyanaz 1000x.
2019. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Diazepam ***** válasza:
63%
Persze, töröljenek minden választ ami nem egyezik a kérdező véleményével vagy bántja a kicsi lelkét?
2019. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
39%

Az kéne, hogy 21 évre emejék a nagykorúságot törvényileg.

Itt se ártana, de sajnos könnyű kijátszani.

Pedig egy rakás 16-25 éves kisfiú osztja itt az észt, főleg a "nagy farok", "pénz kell a nőkhöz" PUA (röhögök egy sort)...stb megnyílvánulással.


Élettapasztalat meg 0.



Egyébként ezen az oldalon mindig is szar volt a moderáció.

Ezért is lettem kitiltva (mert ugyanígy leírtam, hogy szar a moderátor) vagy 9 éve. :D


Most is kitilthat. Vicc.

De lehet talán "dolgozni" kéne. És úgy mondom, hogy én is voltam moderátor egy olyan oldalon, ami kb ehhez hasonlóan pörgött.

2019. aug. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%
Szigorúbb otthoni nevelés kéne inkább, hogy ne legyen ennyi aberrált h.ülye. 🙂
2019. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!